Themes - Astra - en to pl translation catalogue (2514 entries)

note: Description of the theme
en: The Astra WordPress theme is lightning-fast and highly customizable. It has over 1 million downloads and the only theme in the world with 6,000+ five-star reviews! It’s ideal for professional web designers, solopreneurs, small businesses, eCommerce, membership sites and any type of website. It offers special features and templates so it works perfectly with all page builders like Spectra, Elementor, Beaver Builder, etc. Fast performance, clean code, mobile-first design and schema markup are all built-in, making the theme exceptionally SEO-friendly. It’s fully compatible with WooCommerce, SureCart and other eCommerce plugins and comes with lots of store-friendly features and templates. Astra also provides expert support for free users. A dedicated team of fully trained WordPress experts are on hand to help with every aspect of the theme. Try the live demo of Astra: https://zipwp.org/themes/astra/
pl: Motyw WordPress Astra jest błyskawiczny i niezwykle konfigurowalny. Został pobrany ponad milion razy i jest jedynym motywem na świecie z ponad 6000 pięciogwiazdkowych recenzji! Idealnie nadaje się dla profesjonalnych projektantów stron internetowych, jednoosobowych działalności gospodarczych, małych firm, e-commerce, stron członkowskich i każdego rodzaju witryny. Oferuje specjalne funkcje i szablony, dzięki czemu idealnie współpracuje ze wszystkimi kreatorami stron, takimi jak Spectra, Elementor, Budowniczy bóbr itp. Wysoka wydajność, przejrzysty kod, design w wersji mobilnej i znaczniki schematu są wbudowane, co czyni motyw wyjątkowo przyjaznym dla SEO. Jest w pełni kompatybilny z WooCommerce, SureCart i innymi wtyczkami e-commerce oraz oferuje wiele funkcji i szablonów przyjaznych dla sklepów. Astra oferuje również wsparcie ekspertów dla użytkowników bezpłatnych. Dedykowany zespół w pełni przeszkolonych ekspertów WordPress jest do dyspozycji, aby pomóc w każdym aspekcie motywu. Wypróbuj demo Astra na żywo: https://zipwp.org/themes/astra/

en: Better Header = Better UX = More clicks
pl: Lepszy nagłówek = Lepszy UX = Więcej kliknięć

en: Advanced buttons, icons, search & more
pl: Zaawansowane przyciski, ikonki, wyszukiwanie i wiele więcej

en: Different menus for logged-in users
pl: Różne menu dla zalogowanych użytkowników

en: Mega-menus for better navigation
pl: Mega-menu dla lepszej nawigacji

en: Color switcher to add dark mode
pl: Przełącznik kolorów do dodawania trybu ciemnego

en: Get Advanced Footer Controls
pl: Uzyskaj zaawansowane sterowanie stopką

en: Multiple Widgets, Buttons, Dividers
pl: Wiele widżetów, przycisków, rozdzielaczy

en: Advanced Customization Options
pl: Zaawansowane opcje dostosowywania

en: By clicking <b>"Start Building Now,"</b> you agree to install and activate the <b>Starter Templates</b> plugin.
pl: Klikając przycisk <b>„Rozpocznij budowę teraz”</b>, wyrażasz zgodę na instalację i włączenie wtyczki <b>Szablony startowe</b>.

en: No complicated setup, no waiting - just a smooth, hassle-free way to bring your website to life. Follow a few quick steps, and you’ll be up and running in no time!
pl: Bez skomplikowanej konfiguracji, bez czekania – po prostu płynny i bezproblemowy sposób na ożywienie swojej witryny. Wystarczy kilka prostych kroków, a będziesz gotowy do działania w mgnieniu oka!

en: Your Website, Ready in Minutes - Let’s Start!
pl: Twoja witryna internetowa gotowa w kilka minut - zaczynajmy!

en: Thank you for choosing Astra!
pl: Dziękujemy za wybór Astry!

en: Get Full Control Over Product Pages
pl: Uzyskaj pełną kontrolę nad stronami produktów

en:  Upsells, Related & Recently Viewed Products
pl:  Sprzedaż dodatkowa, produkty powiązane i ostatnio oglądane

en:  Smooth Zoom & Sticky Image Effects
pl:  Płynny powiększanie i efekty przypiętego obrazka

en:  Advanced Gallery Layouts
pl:  Zaawansowane układy galerii

en: Get Sleek Storefront. Better UX
pl: Uzyskaj elegancką witrynę sklepową. Lepsze UX

en: Quantity Plus and Minus Buttons
pl: Przyciski ilości plus i minus

en: Custom Coupon Text & Step Navigation
pl: Własny tekst kuponu i nawigacja krok po kroku

en: Advanced Input Field Styles & Border Radius
pl: Zaawansowane style pól wprowadzania danych i promień obramowania

en: Get advanced product catalog controls
pl: Uzyskaj zaawansowane sterowanie katalogiem produktów

en: Stylish Pagination Options
pl: Stylowe opcje stronicowania

en: Customizable Shop Structure Options
pl: Opcje dostosowywania struktury sklepu

en: Flexible Toolbar & Filter Layouts
pl: Elastyczne układy pasków narzędzi i filtrów

en: Multiple Shop Card Designs
pl: Wiele wzorów kart sklepowych

en: Smarter Checkout. More Conversions
pl: Inteligentniejsze płatności. Więcej konwersji

en: Full Control Over Notes, Coupons & Layouts
pl: Pełna kontrola nad notatkami, kuponami i układami

en: 2-Step & Distraction-Free Layouts
pl: Układy 2-etapowe i bez rozpraszania uwagi

en: Sticky Totals & Saved Form Data
pl: Przypięte sumy i zapisane dane formularza

en: Optimize Your Cart for Sales
pl: Zoptymalizuj swój koszyk pod kątem sprzedaży

en: Modern, Clean Cart Layout
pl: Nowoczesny, przejrzysty układ koszyka

en: Sticky Cart Totals for Better UX
pl: Przypięte sumy w koszyku dla lepszego UX

en: Continue monitoring your memory usage, especially when installing new plugins or themes.
pl: Kontynuuj monitorowanie wykorzystania pamięci, zwłaszcza podczas instalowania nowych wtyczek i motywów.

en: No action required. Your memory usage is within acceptable limits.
pl: Nie musisz nic robić. Wykorzystanie pamięci mieści się w dopuszczalnych granicach.

en: For detailed instructions, visit our <a href="%s" target="_blank" rel="noopener">documentation on increasing PHP memory limit</a>.
pl: Szczegółowe instrukcje znajdziesz w naszej <a href="%s" target="_blank" rel="noopener">dokumentacji dotyczącej zwiększania limitu pamięci PHP</a>.

en: WooCommerce or complex site: 1GB or higher
pl: WooCommerce lub złożona witryna: 1 GB lub więcej

en: Site with multiple plugins: 512MB
pl: Strona z wieloma wtyczkami: 512 MB

en: Basic WordPress site: 256MB
pl: Podstawowa witryna WordPress: 256 MB

en: Recommended memory limits:
pl: Zalecane limity pamięci:

en: If you have access to php.ini, change this line:
pl: Jeżeli masz dostęp do pliku php.ini, zmień ten wiersz:

en: Edit php.ini file
pl: Edytuj plik php.ini

en: Add this line to your .htaccess file:
pl: Dodaj ten wiersz do pliku .htaccess:

en: Edit .htaccess file
pl: Edytuj plik .htaccess

en: Add this line to your wp-config.php file (before the "/* That's all, stop editing!" line):
pl: Dodaj ten wiersz do pliku wp-config.php (przed wierszem „/* To wszystko, zakończ edycję!”):

en: Edit wp-config.php file
pl: Edytuj plik wp-config.php

en: The easiest solution is to ask your hosting provider to increase your PHP memory limit to at least %s.
pl: Najprostszym rozwiązaniem jest zwrócenie się do dostawcy hostingu z prośbą o zwiększenie limitu pamięci PHP do co najmniej %s.

en: Contact your hosting provider
pl: Skontaktuj się ze swoim dostawcą hostingu

en: How to increase PHP memory limit:
pl: Jak zwiększyć limit pamięci PHP:

en: <strong>About PHP Memory:</strong> PHP memory limit determines how much memory your website can use. Themes, plugins, and WordPress core all consume memory. When the limit is reached, your site may display errors or stop working.
pl: <strong>Informacje o pamięci PHP:</strong> Limit pamięci PHP określa, ile pamięci może wykorzystać Twoja witryna. Motywy, wtyczki i WordPress zużywają pamięć. Po osiągnięciu limitu witryna może wyświetlać błędy lub przestać działać.

en: Your memory usage is within acceptable limits. The Astra theme and your plugins have sufficient memory to operate properly.
pl: Wykorzystanie pamięci mieści się w dopuszczalnych granicach. Motyw Astra i Twoje wtyczki mają wystarczającą ilość pamięci, aby działać prawidłowo.

en: Your site is using %1$s of %2$s available PHP memory (%3$s%%). You have %4$s remaining.
pl: Twoja witryna wykorzystuje %1$s z %2$s dostępnej pamięci PHP (%3$s%%). Pozostało %4$s.

en: While your site is currently functioning, this high memory usage puts you at risk of crashes and errors, especially when using memory-intensive features like the customizer, page builders, or plugins.
pl: Podczas gdy Twoja witryna działa, wysokie zużycie pamięci naraża Cię na ryzyko awarii i błędów, zwłaszcza podczas korzystania z funkcji wymagających dużej ilości pamięci, takich jak dostosowywanie, kreatory stron lub wtyczki.

en: Your site is using %1$s of %2$s available PHP memory (%3$s%%). Only %4$s remaining.
pl: Twoja witryna wykorzystuje %1$s z %2$s dostępnej pamięci PHP (%3$s%%). Pozostało tylko %4$s.

en: Astra Theme
pl: Motyw Astra

en: Memory usage is within acceptable limits
pl: Wykorzystanie pamięci mieści się w dopuszczalnych granicach

en: High memory usage detected
pl: Wykryto wysokie zużycie pamięci

en: Astra Theme Memory Usage
pl: Wykorzystanie pamięci motywu Astra

en: Learn how to increase your PHP memory
pl: Dowiedz się, jak zwiększyć pamięć PHP

en: We recommend increasing it to at least %s for best performance.
pl: Aby uzyskać najlepszą wydajność, zalecamy zwiększenie jej co najmniej do %s.

en: Your site is nearing its PHP memory limit, which may affect stability.
pl: Twoja witryna zbliża się do limitu pamięci PHP, co może mieć wpływ na jej stabilność.

en: 🔔 PHP Memory Limit Notice
pl: 🔔 Powiadomienie o limicie pamięci PHP

en: Changes to 'Hide Title' will automatically sync with Astra’s 'Disable Title' option.
pl: Zmiany w opcji „Ukryj tytuł” ​​zostaną automatycznie zsynchronizowane z opcją „Wyłącz tytuł” ​​w Astra.

en: Love it
pl: Kocham to

en: Hate it
pl: Nienawidzę tego

en: How would you rate Astra? Love it, hate it, or somewhere in between? Your honest answer helps us understand how were doing.
pl: Jak oceniasz Astrę? Uwielbiasz ją, nienawidzisz, a może coś pomiędzy? Twoja szczera odpowiedź pomoże nam zrozumieć, jak sobie radzimy.

en: Quick Question
pl: Szybkie pytanie

en: Thanks for using Astra! Got feedback or suggestions to make it even better? We’d love to hear from you.
pl: Dziękujemy za korzystanie z Astry! Masz uwagi lub sugestie, aby uczynić ją jeszcze lepszą? Chętnie poznamy twoje zdanie.

en: Start Building Now
pl: Zacznij budować teraz

en: Preview Changes
pl: Podgląd zmian

en: Sticky Header Rows
pl: Wiersze przypiętego nagłówka

en: Container style will apply only when layout is set to either Normal or Narrow.
pl: Styl kontenera zostanie zastosowany tylko wtedy, gdy układ będzie ustawiony na Normalny lub Wąski.

en: Note: A subtle shadow is added in this preview so white logos remain visible.
pl: Uwaga: W tym podglądzie dodano delikatny cień, aby białe logo pozostały widoczne.

en: Create professional designed pixel perfect websites in minutes. Get access to 300+ pre-made full website templates for your favorite page builder.
pl: Twórz profesjonalnie zaprojektowane, idealne pikselowo witryny w ciągu kilku minut. Uzyskaj dostęp do ponad 300 gotowych, pełnych szablonów witryn dla swojego ulubionego kreatora stron.

en: Say goodbye to slow checkouts – boost sales with a smooth, hassle-free experience.
pl: Pożegnaj się z powolnym procesem realizacji transakcji – zwiększ sprzedaż dzięki płynnemu i bezproblemowemu procesowi realizacji transakcji.

en: Modern Cart: A smarter way to sell
pl: Nowoczesny koszyk: Inteligentniejszy sposób sprzedaży

en: Help us improve %1$s and our other products!<br><br>With your permission, we'd like to collect <strong>non-sensitive information</strong> from your website — like your PHP version and which features you use — so we can fix bugs faster, make smarter decisions, and build features that actually matter to you. <em>No personal info. Ever.</em>
pl: Pomóż nam ulepszyć %1$s i nasze inne produkty!<br><br>Za Twoją zgodą chcielibyśmy zbierać <strong>niepoufne informacje</strong> z Twojej witryny — takie jak wersja PHP i funkcje, których używasz — abyśmy mogli szybciej naprawiać błędy, podejmować mądrzejsze decyzje i tworzyć funkcje, które naprawdę mają dla Ciebie znaczenie. <em>Żadnych danych osobowych. Nigdy.</em>

en: This request is only allowed in the Customizer screen.
pl: Ta prośba jest dozwolona tylko na ekranie Personalizacji.

en: You are not allowed to access this resource.
pl: Nie masz uprawnień dostępu do tego zasobu.

en: Extend Elementor with premium widgets.
pl: Rozszerz Elementora o widżety Premium.

en: Sell products, services, subscriptions & more.
pl: Sprzedawaj produkty, usługi, subskrypcje i nie tylko.

en: Search button
pl: Przycisk wyszukaj

en: Archive excerpt
pl: Fragment archiwum

en: Extended spacing
pl: Rozszerzone odstępy

en: Extended typography
pl: Rozszerzona typografia

en: Archive pagination
pl: Paginacja archiwum

en: Custom image size
pl: Własny rozmiar obrazka

en: Extended Meta Options
pl: Rozszerzone opcje meta

en: Logo is set in the Transparent Header Section. Click below to customize it.
pl: Logo jest ustawione w przezroczystej sekcji nagłówka. Kliknij poniżej, aby je dostosować.

en: Post Types
pl: Rodzaje wpisu

en: WooCommerce Product Pages
pl: Strony produktów WooCommerce

note: translators: %d: menu index number
en: Menu %d Site Navigation
pl: Menu %d nawigacja witryny

en: Secondary Site Navigation
pl: Nawigacja drugorzędna witryny

en: Primary Site Navigation
pl: Podstawowa nawigacja witryny

en: Pages
pl: Strony

en: Latest Posts Page
pl: Strona z najnowszymi wpisami

en: Blog page?
pl: Strona bloga?

en: Archive Pages
pl: Strony archiwalne

en: Search Page
pl: Strona wyszukiwania

en: Disable on
pl: Wyłącz na

en: 404 Page?
pl: Strona 404?

en: Singular?
pl: Liczba pojedyncza?

en: Single Post?
pl: Pojedynczy wpis?

en: Single Page?
pl: Pojedyncza strona?

en: Archive?
pl: Archiwum?

en: Search?
pl: Szukaj?

en: Blog / Posts Page?
pl: Blog / strona wpisów?

en: Home Page?
pl: Strona główna?

en: Enable on
pl: Włącz na

en: This page uses the Transparent Header. Click below to customize.
pl: Ta strona używa przezroczystego nagłówka. Kliknij poniżej, aby dostosować.

en: Could you please specify which plugin?
pl: Czy mógłbyś sprecyzować, o jaką wtyczkę chodzi?

en: I found a better alternative plugin.
pl: Znalazłem lepszą alternatywną wtyczkę.

en: The plugin isn't working properly.
pl: Wtyczka nie działa prawidłowo.

note: translators: %1$s: link html start, %2$s: link html end
en: Need help from our experts? %1$sClick here to contact us.%2$s
pl: Potrzebujesz pomocy naszych ekspertów? %1$sKliknij tutaj, aby się z nami skontaktować.%2$s

en: Oops! Something went wrong. Please refresh the page and try again.
pl: Ups! Coś poszło nie tak. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

note: translators: %s Product title
en: Allow %s products to track non-sensitive usage tracking data.
pl: Zezwól produktom %s na śledzenie niepoufnych danych dotyczących użytkowania.

en: Color Switcher
pl: Przełącznik kolorów

en: Posts
pl: Wpisy

en: Other
pl: Pozostałe

en: Please tell us more about the feature.
pl: Proszę powiedzieć nam więcej o tej funkcji.

en: It's missing a specific feature.
pl: Brakuje konkretnej funkcji.

en: Please tell us more details.
pl: Podaj nam więcej szczegółów.

en: Could you please specify which theme?
pl: Czy mógłbyś sprecyzować, o jaki motyw chodzi?

en: I found a better alternative theme.
pl: Znalazłem lepszy alternatywny motyw.

en: The theme isn't working properly.
pl: Motyw nie działa prawidłowo.

en: Skip & Deactivate
pl: Pomiń i wyłącz

en: Submit & Deactivate
pl: Prześlij i wyłącz

en: If you have a moment, please share why you are deactivating the plugin.
pl: Jeśli masz chwilę, podaj nam powód, dla którego wyłączasz wtyczkę.

en: Quick Feedback
pl: Szybkie uwagi

en: Please tell us more about what went wrong?
pl: Powiedz nam więcej o tym, co poszło nie tak?

en: How can we assist you?
pl: W czym możemy Ci pomóc?

en: This is a temporary deactivation for testing.
pl: Jest to tymczasowe wyłączenie w celu przeprowadzenia testów.

en: Untitled Post
pl: Wpis bez tytułu

en: Read: %s
pl: Czytaj: %s

en: Invalid notice ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator powiadomienia.

en: Visible Search Result
pl: Widoczny wynik wyszukiwania

en: Plugin installation function not found.
pl: Nie znaleziono funkcji instalacji wtyczki.

en: Plugin slug is missing.
pl: Brakuje uproszczonej nazwy wtyczki.

en: Note: This is not applicable on Transparent and Sticky Headers!
pl: Uwaga: Nie dotyczy to nagłówków transparentnych i przypiętych!

en: Other Supporting
pl: Inne wsparcie

en: Subtle Background
pl: Subtelne tło

en: Alternate Background
pl: Alternatywne tło

en: Enable to shift the body content when the off-canvas menu opens.
pl: Włącz, aby przesunąć treść główną, gdy otwarte jest menu poza obszarem.

en: Move Body
pl: Przesuń ciało

en: Secondary Background
pl: Tło podrzędne

en: Primary Background
pl: Tło główne

en: Alternate Brand
pl: Alternatywna marka

en: Language Switcher
pl: Przełącznik języka

en: Button 1
pl: Przycisk 1

en: Widget 6
pl: Widżet 6

en: Widget 5
pl: Widżet 5

en: Button 2
pl: Przycisk 2

en: Widget 4
pl: Widżet 4

en: Widget 3
pl: Widżet 3

en: Copyright [copyright] [current_year] [site_title] | Powered by [theme_author]
pl: Prawa autorskie [copyright] [current_year] [site_title] | Obsługiwane przez [theme_author]

en: Divider 1
pl: Rozdzielacz 1

en: Divider 3
pl: Rozdzielacz 3

en: Divider 2
pl: Rozdzielacz 2

en: Sorry, you are not allowed to do that.
pl: Brak uprawnień, aby to zrobić.

en: Rate the Theme
pl: Oceń motyw

en: Nonce verification failed.
pl: Weryfikacja kodu jednorazowego nie powiodła się.

en: We value your input. How can we improve your experience?
pl: Cenimy Twój wkład. Jak możemy poprawić Twoje doświadczenie?

en: Thank you for your feedback
pl: Dziękujemy za twoje uwagi

en: Thanks a lot for your feedback! 😍
pl: Dziękuję bardzo za Twoją uwagę! 😍

en:  reviews
pl:  opinii

en: Review Count
pl: Ilość opinii

en: Count + Text
pl: Licznik + tekst

en:  review
pl:  recenzja

en: Configuring
pl: Konfigurowanie

en: Connect your WordPress plugins, WooCommerce sites, apps, and websites for powerful automations.
pl: Połącz swoje wtyczki WordPressa, witryny WooCommerce, aplikacje i witryny internetowe, aby uzyskać potężne automatyzacje.

en: List Item 3
pl: Element listy 3

en: List Item 2
pl: Element listy 2

en: List Item 1
pl: Element listy 1

en: Unordered List
pl: Lista nieuporządkowana

en: Quote
pl: Cytat

en: The future will belongs to those who believe in the beauty of their dreams.
pl: Przyszłość będzie należała do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń.

en: Brand
pl: Marka

en: Explore different font families, sizes, weights, and styles to find the perfect combination that encapsulates the essence of your brand. With each adjustment, see how your message transforms, becoming a powerful reflection of your identity and vision.
pl: Przeglądaj różne rodziny kroju pisma, rozmiary, grubości i style, aby znaleźć idealne połączenie, które ucieleśnia istotę Twojej marki. Z każdą zmianą obserwuj, jak zmienia się Twój przekaz, stając się silnym odzwierciedleniem Twojej tożsamości i wizji.

en: Here's how the body text will look like on your website. You can customize the typography to match your brand personality. Whether you aim for a modern and sleek appearance or a more traditional and elegant feel, the right typography sets the tone for your content.
pl: Oto jak będzie wyglądał tekst główny na Twojej witryny internetowej. Możesz dostosować typografię do osobowości Twojej marki. Niezależnie od tego, czy dążysz do nowoczesnego i eleganckiego wyglądu, czy bardziej tradycyjnego i eleganckiego charakteru, odpowiednia typografia nadaje ton Twojej treści.

en: Extra
pl: Dodatkowy

en: Alt Brand
pl: Alt marki

en: Style Guide
pl: Przewodnik stylu

en: Subtle BG
pl: Subtelne tło

en: Secondary
pl: Podrzędny

en: Collections
pl: Kolekcje

en: Product
pl: Produkt

en: Title Area
pl: Obszar tytułu

en: Build high-converting E-Commerce stores with CartFlows, the ultimate checkout and funnel builder.
pl: Twórz sklepy e-commerce o wysokiej konwersji dzięki CartFlows, najlepszemu narzędziu do tworzenia kas i kanałów sprzedaży.

en: For
pl: Dla

en: Upsells
pl: Sprzedaż dodatkowa

en: Capture emails at checkout and send follow-up emails to recover lost revenue.
pl: Przechwytuj adresy e-mail podczas realizacji transakcji i wysyłaj wiadomości e-mail z przypomnieniem, aby odzyskać utracone przychody.

en: Power-up block editor with advanced blocks for faster and effortlessly website creation.
pl: Ulepszony edytor bloków z zaawansowanymi blokami umożliwiający szybsze i łatwiejsze tworzenie witryn internetowych.

en: PayPal Payments For WooCommerce simplifies and secures PayPal transactions on your store.
pl: Płatności PayPal dla WooCommerce upraszczają i zabezpieczają transakcje PayPal w Twoim sklepie.

en: Convert WooCommerce variation dropdown attributes into attractive swatches instantly.
pl: Natychmiastowa konwersja atrybutów rozwijanej listy WooCommerce na atrakcyjne próbki.

en: This responsive cart click option will work for tablet and mobile in same way
pl: Ta responsywna opcja kliknięcia koszyka będzie działać na tablecie i telefonie komórkowym w ten sam sposób

en: Responsive Cart Click Action
pl: Responsywna akcja kliknięcia koszyka

en: Disable on Front Page?
pl: Wyłączyć na stronie głównej?

en: It would not be effective if transparent header is enabled.
pl: Nie będzie to skuteczne, jeśli włączony jest przezroczysty nagłówek.

en: Close
pl: Zamknij

en: Travel
pl: Podróże

en: Science
pl: Nauka

en: Lifestyle
pl: Styl życia

en: Environment
pl: Środowisko

en: Education
pl: Edukacja

en: Yahoo Logo
pl: Logo Yahoo

en: Brands
pl: Marki

en: Users
pl: Użytkownicy

en: WordPress Logo
pl: Logo WordPressa

en: Sign up
pl: Zapisz się

en: Log in
pl: Zaloguj się

en: User
pl: Użytkownik

en: Communication
pl: Komunikacja

en: Business
pl: Biznes

en: Logo SVG Icon Color
pl: Kolor ikonki logo SVG

en: Logo SVG Gap
pl: Luka logo SVG

en: Logo SVG Icon
pl: Ikonka logo SVG

en: Yen Sign
pl: Znak jena

en: Yandex International
pl: Yandex Międzynarodowy

en: Wrench
pl: Klucz

en: Worm
pl: Robak

en: Wordpress Simple
pl: Prosty WordPress

en: Won Sign
pl: Znak Won

en: Wolf Pack Battalion
pl: Batalion wilczego stada

en: Wine Glass Empty
pl: Pusty kieliszek do wina

en: Wine Glass
pl: Kieliszek do wina

en: Wine Bottle
pl: Butelka wina

en: Wind
pl: Wiatr

en: Whiskey Glass
pl: Szklanka do whisky

en: Wand Magic
pl: Magiczna różdżka

en: Wallet
pl: Portfel

en: Walkie Talkie
pl: Walkie-talkie

en: Volcano
pl: Wulkan

en: Voicemail
pl: Poczta głosowa

en: Upload
pl: Wgraj

en: Umbrella
pl: Parasol

en: When using Custom SVG code, do not include few attributes such as "width", "height", and "fill" in your custom svg code to utilize existing customizer controls.
pl: Używając niestandardowego kodu SVG, nie dodawaj do niego kilku atrybutów, takich jak „szerokość”, „wysokość” i „wypełnienie”, aby wykorzystać istniejące elementy sterujące dostosowywania.

en: Xmarks Lines
pl: Znaczniki x pomiędzy liniami

en: Xmark
pl: Znaczek x

en: X Ray
pl: Promień rentgenowski

en: Window Restore
pl: Przywracanie okna

en: Window Minimize
pl: Minimalizowanie okna

en: Window Maximize
pl: Maksymalizacja okna

en: Vr Cardboard
pl: Kartonowa maska

en: Volume Xmark
pl: Wyłączony dźwięk

en: Volume Off
pl: Głośnik

en: Volume Low
pl: Głośność niska

en: Volume High
pl: Głośność wysoka

en: Volleyball
pl: Piłka siatkowa

en: Up Right From Square
pl: Grot góra prawa po przekątnej w kwadracie

en: Umbrella Beach
pl: Parasol plażowa

en: Wheelchair Move
pl: Poruszanie się na wózku inwalidzkim

en: Wand Sparkles
pl: Iskrząca różdżka

en: Wand Magic Sparkles
pl: Magiczna iskrząca różdżka

en: Up Right And Down Left From Center
pl: Groty góra prawa dół lewa po przekątnej od środka

en: Up Long
pl: Grot w górę

en: Up Down Left Right
pl: Krzyżujące się groty góra dół lewo prawo

en: Up Down
pl: Groty góra dół

en: Unlock Keyhole
pl: Odblokowana kłódka z dziurką od klucza

en: Universal Access
pl: Postać w kółku

en: Uncharted Software
pl: Nieznane oprogramowanie

en: Wheelchair
pl: Wózek inwalidzki

en: Wheat Awn Circle Exclamation
pl: Kłos zboża z wykrzyknikiem w kółku

en: Wheat Awn
pl: Kłos zboża

en: Weight Scale
pl: Waga ze skalą

en: Weight Hanging
pl: Odważnik wagi

en: Wave Square
pl: Kwadratowa fala

en: Water Ladder
pl: Drabinka wodna

en: Water
pl: Woda

en: Watchman Monitoring
pl: Monitoring strażnika

en: Warehouse
pl: Magazyn

en: Viruses
pl: Wirusy

en: Virus Slash
pl: Przekreślony wirus

en: Virus Covid Slash
pl: Przekreślony wirus Covid

en: Virus Covid
pl: Wirus Covid

en: Virus
pl: Wirus

en: Vihara
pl: Wihara

en: Video Slash
pl: Przekreślona kamera

en: Vials
pl: Fiolki

en: Vial Virus
pl: Fiolka z wirusem

en: Vial Circle Check
pl: Fiolka z zaznaczeniem w kółku

en: Vial
pl: Fiolka

en: Vest Patches
pl: Naszywki na kamizelki

en: Vest
pl: Kamizelka

en: Venus Mars
pl: Wenus Mars

en: Venus Double
pl: Podwójna Wenus

en: Venus
pl: Wenus

en: Vector Square
pl: Kwadrat z kwadratowymi znacznikami po rogach

en: Vault
pl: Sejf

en: Van Shuttle
pl: Furgonetka van

en: Utensils
pl: Sztućce

en: us-Sunnah Foundation
pl: us-Sunnah fundacja

en: United States Postal Service
pl: Usługi pocztowe Stanów Zjednoczonych

en: Users Viewfinder
pl: Wizjer użytkowników

en: Users Slash
pl: Przekreśleni użytkownicy

en: Users Rectangle
pl: Użytkownicy w kwadracie

en: Users Rays
pl: Użytkownicy z promieniami

en: Users Line
pl: Użytkownicy z linią u dołu

en: Users Gear
pl: Użytkownicy z kołem zębatym

en: Users Between Lines
pl: Użytkownicy pomiędzy liniami

en: User Xmark
pl: Użytkownik ze znakiem x

en: User Tie
pl: Użytkownik w krawacie

en: User Tag
pl: Użytkownik z etykietą

en: User Slash
pl: Przekreślony użytkownik

en: User Shield
pl: Użytkownik z tarczą

en: User Secret
pl: Użytkownik tajniak

en: User Pen
pl: Użytkownik z długopisem

en: User Nurse
pl: Użytkownik pielęgniarka

en: User Ninja
pl: Użytkownik Ninja

en: User Minus
pl: Użytkownik ze znakiem minus

en: User Plus
pl: Użytkownik ze znakiem plus

en: User Lock
pl: Użytkownik z kłódką

en: User Large Slash
pl: Duży użytkownik przekreślony

en: User Large
pl: Duży użytkownik

en: User Injured
pl: Użytkownik ranny

en: User Group
pl: Grupa użytkowników

en: User Graduate
pl: Użytkownik absolwent

en: User Gear
pl: Użytkownik z kołem zębatym

en: User Doctor
pl: Użytkownik lekarz

en: User Clock
pl: Użytkownik z zegarem

en: User Check
pl: Użytkownik z zaznaczeniem

en: User Astronaut
pl: Użytkownik astronauta

en: Turn Up
pl: Grot skręca do góry

en: Turn Down
pl: Grot skręć do dołu

en: Turkish Lira Sign
pl: Znak liry tureckiej

en: Truck Ramp Box
pl: Ciężarówka z pudełkiem na rampie

en: Truck Plane
pl: Ciężarówka z samolotem

en: Truck Pickup
pl: Samochód dostawczy pickup

en: Truck Moving
pl: Duża ciężarówka z plandeką

en: Truck Monster
pl: Monster Truck

en: Truck Medical
pl: Ciężarówka medyczna

en: Truck Front
pl: Ciężarówka od przodu

en: Truck Field Un
pl: Ciężarówka z plandeką UN

en: Truck Field
pl: Ciężarówka z plandeką i kołem zapasowym

en: Truck Fast
pl: Ciężarówka szybko poruszająca się

en: Truck Droplet
pl: Ciężarówka z kroplą

en: Truck Arrow Right
pl: Ciężarówka ze strzałką w prawo

en: Truck
pl: Ciężarówka

en: Trowel Bricks
pl: Cegły z kielnią

en: Trowel
pl: Kielnia

en: Trophy
pl: Puchar

en: Triangle Exclamation
pl: Trójkąt z wykrzyknikiem

en: Tree City
pl: Wieżowiec z drzewem

en: Tree
pl: Choinka

en: Trash Can Arrow Up
pl: Kosz na śmieci ze strzałką w górę

en: Trash Can
pl: Kosz na śmieci z tłoczeniami

en: Trash Arrow Up
pl: Kosz ze strzałką do góry

en: Trash
pl: Kosz

en: Transgender
pl: Transseksualista

en: Train Tram
pl: Tramwaj

en: Use Logo SVG Icon
pl: Użyj ikonki logo SVG

en: Header Presets
pl: Ustawienia wstępne nagłówka

en: Tty
pl: Słuchawka klaw

en: Language
pl: Język

en: Italic
pl: Kursywa

en: Ice Cream
pl: Lody

en: Hospital
pl: Szpital

en: Horse
pl: Koń

en: Hippo
pl: Hipopotam

en: Headphones
pl: Słuchawki

en: Hard Drive
pl: Dysk twardy

en: Handshake
pl: Uścisk dłoni

en: Skull
pl: Czaszka

en: Music
pl: Muzyka

en: Sleigh
pl: Sanie

en: Sketch
pl: Szkic

en: Sitemap
pl: Mapa witryny

en: Shower
pl: Prysznic

en: Reply All
pl: Odpowiedz wszystkim

en: Smoking
pl: Palący się papieros

en: Sliders
pl: Suwaki

en: Slash
pl: Ukośnik

en: Skull Crossbones
pl: Czaszka i skrzyżowane piszczele

en: HTML 5 Logo
pl: Logo HTML 5

en: Helicopter
pl: Śmigłowiec

en: Train Subway
pl: Metro

en: Train
pl: Pociąg

en: Trailer
pl: Przyczepa

en: Traffic Light
pl: Sygnalizacja świetlna

en: Trademark
pl: Znak towarowy

en: Trade Federation
pl: Federacja handlowa

en: Tractor
pl: Traktor

en: Tower Observation
pl: Wieża obserwacyjna

en: Tower Cell
pl: Wieża telefonii komórkowej

en: Tower Broadcast
pl: Wieża nadawcza

en: Torii Gate
pl: Brama Torii

en: Tooth
pl: Ząb

en: Toolbox
pl: Skrzynka z narzędziami

en: Toilets Portable
pl: Toalety przenośne

en: Toilet Portable
pl: Przenośna toaleta

en: Toilet Paper Slash
pl: Przekreślony papier toaletowy

en: Toilet Paper
pl: Papier toaletowy

en: Toilet
pl: Muszla klozetowa

en: Toggle On
pl: Przełącznik włącz

en: Toggle Off
pl: Przełącznik wyłącz

en: Timeline
pl: Linia czasu

en: Ticket Simple
pl: Prosty bilet

en: Ticket
pl: Bilet

en: Thumbtack
pl: Pinezka

en: Thumbs Up
pl: Kciuk w górę

en: Thumbs Down
pl: Kciuk w dół

en: Thermometer
pl: Termometr

en: Text Width
pl: Szerokość tekstu

en: Text Slash
pl: Przekreślony tekst

en: Text Height
pl: Wysokość tekstu

en: Tents
pl: Namioty

en: Tent Arrows Down
pl: Namiot strzałki w dół

en: Tent Arrow Turn Left
pl: Namiot strzałka skręć w lewo

en: Tent Arrow Left Right
pl: Namiot strzałka lewo prawo

en: Tent Arrow Down To Line
pl: Namiot strzałka w dół do linii

en: Tent
pl: Namiot

en: Tenge Sign
pl: Znak Tenge

en: Temperature Three Quarters
pl: Temperatura trzy czwarte

en: Temperature Quarter
pl: Temperatura ćwierć

en: Temperature Low
pl: Niska temperatura

en: Temperature High
pl: Wysoka temperatura

en: Temperature Half
pl: Połowa temperatury

en: Temperature Full
pl: Pełna temperatura

en: Temperature Empty
pl: Pusta temperatura

en: Temperature Arrow Up
pl: Strzałka temperatury w górę

en: Temperature Arrow Down
pl: Strzałka temperatury w dół

en: Teeth Open
pl: Zęby otwarte

en: Teeth
pl: Zęby

en: Taxi
pl: Taksówka

en: Tarp Droplet
pl: Tropik z kroplą

en: Tarp
pl: Tropik

en: Tape
pl: Taśma

en: Tachograph Digital
pl: Tachograf cyfrowy

en: Tablets
pl: Tabletki

en: Tablet Screen Button
pl: Przycisk ekranu tabletu

en: Tablet Button
pl: Przycisk tabletu

en: Table Tennis Paddle Ball
pl: Piłeczka do tenisa stołowego z paletką

en: Table List
pl: Lista tabel

en: Table Columns
pl: Kolumny tabeli

en: Table Cells Large
pl: Komórki tabeli duże

en: Table Cells
pl: Komórki tabeli

en: Table
pl: Tabela

en: Syringe
pl: Strzykawka

en: Synagogue
pl: Synagoga

en: Symfony
pl: Symfonia

en: Swatchbook
pl: Próbnik

en: Superscript
pl: Indeks górny

en: Superpowers
pl: Super moce

en: Sun Plant Wilt
pl: Więdnięcie roślin pod wpływem słońca

en: Sun
pl: Słońce

en: Suitcase Rolling
pl: Walizka na kółkach

en: Suitcase Medical
pl: Walizka medyczna

en: Suitcase
pl: Walizka

en: Subscript
pl: Indeks dolny

en: StumbleUpon Logo
pl: Logo StumbleUpon

en: Strikethrough
pl: Przekreślenie s

en: Street View
pl: Widok na ulicę

en: Store Slash
pl: Przekreślony sklep

en: Store
pl: Sklep

en: Stopwatch 20
pl: Stoper na 20

en: Stopwatch
pl: Stoper

en: Sticker Mule
pl: Naklejka muł

en: Stethoscope
pl: Stetoskop

en: Sterling Sign
pl: Znak szterlinga

en: Steam Symbol
pl: Symbol Steam

en: Star Of Life
pl: Gwiazdka

en: Star Of David
pl: Gwiazda Dawida

en: Star Half Stroke
pl: Gwiazda w połowie wypełniona

en: Star Half
pl: Połowa gwiazdy

en: Star And Crescent
pl: Gwiazda i półksiężyc

en: Star
pl: Gwiazda

en: Stamp
pl: Stempel

en: Stairs
pl: Schody

en: Stack Overflow
pl: Przepełnienie stosu

en: Stack Exchange
pl: Wymiana stosu

en: Square Xmark
pl: X w kwadracie

en: Square Virus
pl: Wirus w kwadracie

en: Square Up Right
pl: Grot góra prawo w kwadracie

en: Square Share Nodes
pl: Węzły udostępniania w kwadracie

en: Square Rss
pl: RSS w kwadracie

en: Square Root Variable
pl: Zmienna pierwiastka kwadratowego

en: Square Poll Vertical
pl: Słupki pionowe w kwadracie

en: Square Poll Horizontal
pl: Słupki poziome w kwadracie

en: Square Plus
pl: Znak + w kwadracie

en: Square Phone Flip
pl: Słuchawka telefoniczna odbita w kwadracie

en: Square Phone
pl: Słuchawka telefoniczna w kwadracie

en: Square Person Confined
pl: Osoba skulona w kwadracie

en: Square Pen
pl: Długopis w kwadracie

en: Square Parking
pl: Znak parking w kwadracie

en: Square Nfi
pl: NFI w kwadracie

en: Square Minus
pl: Znak - w kwadracie

en: Square H
pl: Litera H w kwadracie

en: Square Full
pl: Kwadrat wypełniony

en: Font Awesome in Square with Stroke Outline
pl: Font Awesome w kwadracie z obrysem

en: Font Awesome in Square
pl: Font Awesome w kwadracie

en: Square Envelope
pl: Koperta w kwadracie

en: Square Check
pl: Zaznaczenie w kwadracie

en: Square Caret Up
pl: Daszek do góry w kwadracie

en: Square Caret Right
pl: Daszek w prawo w kwadracie

en: Square Caret Left
pl: Daszek w lewo w kwadracie

en: Square Caret Down
pl: Daszek do dołu w kwadracie

en: Square Arrow Up Right
pl: Grot góra prawo w kwadracie

en: Square
pl: Kwadrat

en: Spray Can Sparkles
pl: Błyszczący spray w puszce

en: Spray Can
pl: Puszka ze sprayem

en: Spoon
pl: Łyżka

en: Splotch
pl: Zaokrąglona gwiazda

en: Spinner
pl: 3/4 okręgu z kropek

en: Spider
pl: Pająk

en: Spell Check
pl: Sprawdzanie pisowni

en: Spaghetti Monster Flying
pl: Latający potwór spaghetti

en: Sort Up
pl: Sortuj w górę

en: Sort Down
pl: Sortuj w dół

en: Sort
pl: Sortuj

en: Solar Panel
pl: Panel słoneczny

en: Socks
pl: Skarpety

en: Soap
pl: Mydło

en: Snowplow
pl: Pług śnieżny

en: Snowman
pl: Bałwan

en: Snowflake
pl: Płatek śniegu

en: Slack Logo
pl: Logo Slack

en: Sink
pl: Zlew

en: Sim Card
pl: Karta SIM

en: Signs Post
pl: Znaki pocztowe

en: Signature
pl: Podpis

en: Signal
pl: Siła sygnału

en: Sign Hanging
pl: Znak wiszący

en: Shuttle Space
pl: Wahadłowiec

en: Shuffle
pl: Zamiana miejsc

en: Shrimp
pl: Krewetka

en: Shop Slash
pl: Przekreślony sklep

en: Shop Lock
pl: Sklep z kłódką

en: Shoe Prints
pl: Ślady butów

en: Shirt
pl: Koszula

en: Ship
pl: Statek

en: Shield Virus
pl: Wirus w tarczy

en: Shield Heart
pl: Serce w tarczy

en: Shield Halved
pl: Tarcza podzielona na pół

en: Shield Dog
pl: Pies w tarczy

en: Shield Cat
pl: Kot w tarczy

en: Shield
pl: Tarcza

en: Shekel Sign
pl: Znak Szekla

en: Sheet Plastic
pl: Arkusz plastiku

en: Share Nodes
pl: Węzły udostępnienia

en: Share From Square
pl: Udostępnij w kwadracie

en: Share
pl: Udostępnij

en: Shapes
pl: Kształty

en: Server
pl: Serwer

en: Seedling
pl: Sadzonka

en: Section
pl: Sekcja

en: Sd Card
pl: Karta SD

en: Scroll Torah
pl: Zwój Tory

en: Screwdriver Wrench
pl: Skrzyżowany śrubokręt i klucz

en: Screwdriver
pl: Śrubokręt

en: Scissors
pl: Nożyczki

en: School Lock
pl: Szkoła z kłódką

en: School Flag
pl: Szkoła z flagą

en: School Circle Xmark
pl: Szkoła ze znakiem x w kółku

en: School Circle Exclamation
pl: Szkoła z wykrzyknikiem w kółku

en: School Circle Check
pl: Szkoła z zaznaczeniem w kółku

en: School
pl: Szkoła

en: Scale Unbalanced Flip
pl: Waga nierównoważna odwrócona

en: Scale Unbalanced
pl: Waga nierównoważna

en: Scale Balanced
pl: Waga równoważna

en: Satellite Dish
pl: Antena satelitarna

en: Satellite
pl: Satelita

en: Sailboat
pl: Żaglówka

en: Sack Xmark
pl: Worek ze znakiem x

en: Sack Dollar
pl: Worek ze znakiem dolara

en: Rupiah Sign
pl: Znak rupii

en: Rupee Sign
pl: Znak rupii

en: Ruler Vertical
pl: Linijka pionowa

en: Ruler Horizontal
pl: Linijka pozioma

en: Ruler
pl: Linijka

en: Ruler Combined
pl: Kątownik z linijką

en: Rug
pl: Dywan

en: Ruble Sign
pl: Znak rubla

en: Rss
pl: RSS

en: Route
pl: Trasa

en: Rotate Right
pl: Obróć w prawo

en: Rotate Left
pl: Obróć w lewo

en: Rotate
pl: Obróć

en: Road Spikes
pl: Kolce drogowe

en: Road Lock
pl: Droga z kłódką

en: Road Circle Xmark
pl: Droga ze znakiem x w kółku

en: Road Circle Exclamation
pl: Droga z wykrzyknikiem w kółku

en: Road Circle Check
pl: Droga z zaznaczeniem w kółku

en: Road Bridge
pl: Most drogowy

en: Road Barrier
pl: Bariera drogowa

en: Road
pl: Droga

en: Ring
pl: Pierścień

en: Right To Bracket
pl: Grot w prawo do nawiasu

en: Right Long
pl: Grot w prawo długi

en: Right From Bracket
pl: Grot w prawo od nawiasu

en: Right Left
pl: Grot w lewo i grot w prawo

en: Ribbon
pl: Wstążka

en: Restroom
pl: Ubikacja

en: Republican
pl: Republikanin

en: Registered
pl: Litera R w kółku

en: reddit Logo
pl: logo reddit

en: Recycle
pl: Recykling

en: Rectangle Xmark
pl: Znak x w prostokącie

en: Rectangle List
pl: Lista w prostokącie

en: Rectangle Ad
pl: Ad w prostokącie

en: Record Vinyl
pl: Płyta winylowa

en: Receipt
pl: Paragon

en: ReadMe
pl: Przeczytaj mnie

en: React
pl: Reakcja jądrowa

en: Ranking Star
pl: Gwiazda rankingowa

en: Rainbow
pl: Tęcza

en: Radiation
pl: Promieniowanie

en: Quote Right
pl: Cytat w prawo

en: Quote Left
pl: Cytat w lewo

en: Question
pl: Pytanie

en: Qrcode
pl: Kod QR

en: Puzzle Piece
pl: Element puzzli

en: Pump Soap
pl: Dozownik mydła

en: Pump Medical
pl: Dozownik medyczny

en: Print
pl: Drukuj

en: Prescription Bottle Medical
pl: Butelka z medykamentami na receptę

en: Prescription Bottle
pl: Butelka na receptę

en: Prescription
pl: Recepta

en: Power Off
pl: Wyłącz zasilanie

en: Poop
pl: Kupa

en: Poo Storm
pl: Burza kupy

en: Poo
pl: Wesoła kupa

en: Plug Circle Xmark
pl: Wtyczka ze znakiem x w kółku

en: Plug Circle Plus
pl: Wtyczka ze znakiem + w kółku

en: Plug Circle Minus
pl: Wtyczka ze znakiem - w kółku

en: Plug Circle Exclamation
pl: Wtyczka z wykrzyknikiem w kółku

en: Plug Circle Check
pl: Wtyczka z zaznaczeniem w kółku

en: Plug Circle Bolt
pl: Wtyczka z piorunem w kółku

en: Plug
pl: Wtyczka

en: Play
pl: Odtwórz

en: Plate Wheat
pl: Pszenica na talerzu

en: Plant Wilt
pl: Więdnięcie roślin

en: Plane Up
pl: Wznoszący się samolot

en: Plane Slash
pl: Przekreślony samolot

en: Plane Lock
pl: Samolot i kłódka

en: Plane Departure
pl: Startujący samolot

en: Plane Circle Xmark
pl: Samolot ze znakiem x w kółku

en: Plane Circle Exclamation
pl: Samolot z wykrzyknikiem w kółku

en: Plane Circle Check
pl: Samolot z zaznaczeniem w kółku

en: Plane Arrival
pl: Lądowanie samolotu

en: Plane
pl: Samolot

en: Place Of Worship
pl: Miejsce kultu

en: Pizza Slice
pl: Kawałek pizzy

en: Pills
pl: Pigułki

en: Piggy Bank
pl: Świnka skarbonka

en: Pied Piper PP Logo (Old)
pl: Logo (stare) Pied Piper PP

en: Pied Piper Hat (Old)
pl: Pied Piper Hat (stare)

en: Alternate Pied Piper Logo (Old)
pl: Alternatywne (stare) logo Pied Piper

en: Pied Piper Logo
pl: Logo Pied Piper

en: Photo Film
pl: Film fotograficzny

en: Phone Volume
pl: Głośność telefonu

en: Phone Slash
pl: Przekreślona słuchawka telefonu

en: Phone Flip
pl: Odwrócona słuchawka telefonu

en: Phone
pl: Telefon

en: Peso Sign
pl: Znak Peso

en: Peseta Sign
pl: Znak Peseta

en: Person Walking With Cane
pl: Osoba chodząca z laską

en: Person Walking Luggage
pl: Osoba chodząca z bagażem

en: Person Walking Dashed Line Arrow Right
pl: Osoba idąca linią przerywaną strzałka w prawo

en: Person Walking Arrow Right
pl: Osoba idąca strzałka w prawo

en: Person Walking Arrow Loop Left
pl: Osoba idąca strzałka zakręcająca w lewo

en: Person Walking
pl: Osoba chodząca

en: Person Through Window
pl: Osoba przechodząca przez okno

en: Person Swimming
pl: Osoba pływająca

en: Person Snowboarding
pl: Osoba zjeżdżająca na snowboardzie

en: Person Skiing Nordic
pl: Osoba uprawiająca narciarstwo biegowe

en: Person Skiing
pl: Osoba zjeżdżająca na nartach

en: Person Skating
pl: Osoba na łyżwach

en: Person Shelter
pl: Schronienie dla osób

en: Person Running
pl: Osoba biegnąca

en: Person Rifle
pl: Osoba i karabin

en: Person Rays
pl: Promienie od osoby

en: Person Pregnant
pl: Osoba w ciąży

en: Person Praying
pl: Osoba modląca się

en: Person Military To Person
pl: Żołnierz do osoby

en: Person Military Rifle
pl: Żołnierz z karabinem

en: Person Military Pointing
pl: Żołnierz wskazuje ręką

en: Person Hiking
pl: Wędrowiec

en: Person Harassing
pl: Osoba nękająca inną osobę

en: Person Half Dress
pl: W połowie kobieta w połowie mężczyzna

en: Person Falling Burst
pl: Osoba spadająca wybuch

en: Person Falling
pl: Osoba spadająca

en: Person Drowning
pl: Osoba tonąca

en: Person Dress Burst
pl: Osoba w sukience wybuch

en: Person Dress
pl: Osoba w sukience

en: Person Dots From Line
pl: Osoba nad linią i kropki

en: Person Digging
pl: Osoba kopiąca

en: Person Circle Xmark
pl: Osoba ze znakiem x w kółku

en: Person Circle Question
pl: Osoba ze znakiem zapytania w kółku

en: Person Circle Plus
pl: Osoba ze znakiem + w kółku

en: Person Circle Minus
pl: Osoba ze znakiem - w kółku

en: Person Circle Exclamation
pl: Osoba z wykrzyknikiem w kółku

en: Person Circle Check
pl: Osoba z zaznaczeniem w kółku

en: Person Chalkboard
pl: Osoba i tablica

en: Person Cane
pl: Osoba z laską

en: Person Burst
pl: Osoba i wybuch

en: Person Breastfeeding
pl: Osoba karmiąca piersią

en: Person Booth
pl: Osoba i zasłona

en: Person Biking
pl: Osoba na rowerze

en: Person Arrow Up From Line
pl: Osoba strzałka w górę od linii

en: Person Arrow Down To Line
pl: Osoba strzałka w dół do linii

en: Person
pl: Osoba

en: Percent
pl: Procent

en: Pepper Hot
pl: Ostra papryka

en: People Roof
pl: Dach nad ludźmi

en: People Robbery
pl: Napad na człowieka

en: People Pulling
pl: Jeden ciągnący drugiego

en: People Line
pl: Linia pod ludźmi

en: People Group
pl: Grupa ludzi

en: People Carry Box
pl: Ludzie niosą pudełko

en: Pencil
pl: Ołówek

en: Pen To Square
pl: Długopis do kwadratu

en: Pen Ruler
pl: Skrzyżowany długopis i linijka

en: Pen Nib
pl: Stalówka do pióra

en: Pen Fancy
pl: Fantazyjne pióro

en: Pen Clip
pl: Klips długopisu

en: Pen
pl: Długopis

en: Peace
pl: Pacyfa

en: Paw
pl: Łapa

en: Pause
pl: Pauza

en: Paste
pl: Wklej

en: Passport
pl: Paszport

en: Paragraph
pl: Paragraf

en: Parachute Box
pl: Czasza spadochronu

en: Paperclip
pl: Spinacz

en: Paper Plane
pl: Samolot papierowy

en: Pallet
pl: Paleta

en: Paintbrush
pl: Pędzel

en: Paint Roller
pl: Wałek malarski

en: Outdent
pl: Zmniejsz wcięcie

en: Otter
pl: Wydra

en: Oil Well
pl: Szyb naftowy

en: Oil Can
pl: Oliwiarka

en: Object Ungroup
pl: Rozgrupuj obiekt

en: Object Group
pl: Zgrupuj obiekt

en: Notes Medical
pl: Notatki medyczne

en: Note Sticky
pl: Notatka przyklejana

en: Not Equal
pl: Różny

en: Nfc Symbol
pl: Symbol NFC

en: Newspaper
pl: Gazeta

en: Neuter
pl: Neutralny

en: Network Wired
pl: Sieć przewodowa

en: Naira Sign
pl: Znak Naira

en: Mug Saucer
pl: Kubek ze spodkiem

en: Mug Hot
pl: Gorący kubek

en: Mountain Sun
pl: Słońce góry

en: Mountain City
pl: Miasto góry

en: Mountain
pl: Góra

en: Mound
pl: Kopiec

en: Motorcycle
pl: Motocykl

en: Mosquito Net
pl: Moskitiera sieć

en: Mosquito
pl: Komar

en: Mosque
pl: Meczet

en: Mortar Pestle
pl: Moździerz tłuczek

en: Moon
pl: Księżyc

en: Monument
pl: Pomnik

en: Money Check Dollar
pl: Czek pieniężny Dolar

en: Money Check
pl: Czek pieniężny

en: Money Bills
pl: Banknot

en: Money Bill Wheat
pl: Pszenica i banknot

en: Money Bill Wave
pl: Pofalowany banknot

en: Money Bill Trend Up
pl: Trend wzrostowy pieniądza

en: Money Bill Transfer
pl: Przelew pieniędzy

en: Money Bill 1 Wave
pl: Banknot z 1 pofalowany

en: Money Bill 1
pl: Banknot z 1

en: Money Bill
pl: Banknot

en: Mobile Screen Button
pl: Przycisk ekranu telefonu komórkowego

en: Mobile screen
pl: Ekran telefonu komórkowego

en: Mobile Retro
pl: Telefon komórkowy retro

en: Mitten
pl: Rękawiczka

en: Minimize
pl: Minimalizuj

en: Mill Sign
pl: Znak młyna

en: Microscope
pl: Mikroskop

en: Microphone Slash
pl: Przekreślony mikrofon

en: Microphone Lines Slash
pl: Przekreślony mikrofon z liniami

en: Microphone Lines
pl: Mikrofon z liniami

en: Mobile button
pl: Przycisk telefonu komórkowego

en: Microphone
pl: Mikrofon

en: Meteor
pl: Meteoryt

en: Message
pl: Wiadomość

en: Mercury
pl: Merkury

en: Menorah
pl: Menora

en: Memory
pl: Pamięć

en: Maximize
pl: Maksymalizacja

en: Mattress Pillow
pl: Poduszka na materacu

en: Masks Theater
pl: Teatr masek

en: Mask Ventilator
pl: Maska respiratora

en: Mask Face
pl: Maseczka na usta

en: Mask
pl: Maska

en: Martini Glass Empty
pl: Pusty kieliszek do martini

en: Martini Glass Citrus
pl: Kieliszek z martini i cytryną

en: Martini Glass
pl: Szklanka do martini

en: Mars Stroke Up
pl: Mars skierowany do góry

en: Mars Stroke Right
pl: Mars skierowany w prawo

en: Mars Stroke
pl: Mars skierowany pod kątem w prawo

en: Mars Double
pl: Mars podwójny skierowany pod kątem w prawo

en: Mars And Venus Burst
pl: Mars i wenus wybuchają

en: Mars And Venus
pl: Mars i wenus

en: Marker
pl: Pisak

en: Map Pin
pl: Przypinka do mapy

en: Map Location Dot
pl: Lokalizacja z kropką na mapie

en: Map Location
pl: Lokalizacja na mapie

en: Map
pl: Mapa

en: Manat Sign
pl: Znak Manat

en: Magnifying Glass Plus
pl: Szkło powiększające z +

en: Magnifying Glass Minus
pl: Szkło powiększające z -

en: Magnifying Glass Location
pl: Szkło powiększające z lokalizacją

en: Magnifying Glass Dollar
pl: Szkło powiększające z dolarem

en: Magnifying Glass Chart
pl: Szkło powiększające z wykresem

en: Magnifying Glass Arrow Right
pl: Szkło powiększające ze strzałką w prawo

en: Magnifying Glass
pl: Szkło powiększające

en: Magnet
pl: Magnes

en: Lungs Virus
pl: Wirus w płucach

en: Lungs
pl: Płuca

en: Locust
pl: Szarańcza

en: Lock Open
pl: Otwarta kłódka

en: Lock
pl: Zamknięta kłódka

en: Location Pin Lock
pl: Pin lokalizacji i kłódka

en: Location Pin
pl: Pin lokalizacji

en: Location Dot
pl: Pin lokalizacji z kropką

en: Location Crosshairs
pl: Celownik lokalizacji

en: Location Arrow
pl: Strzałka lokalizacji

en: Litecoin Sign
pl: Znak Litecoin

en: List Ul
pl: Lista Ul

en: List Ol
pl: Lista Ol

en: List Check
pl: Sprawdź listę

en: Lira Sign
pl: Znak Lira

en: Link Slash
pl: Przekreślone ogniwa łańcucha

en: Lines Leaning
pl: Linie pochylające się

en: Lightbulb
pl: Żarówka

en: Life Ring
pl: Koło ratunkowe

en: Less Than Equal
pl: Mniejszy równy

en: Less Than
pl: Mniejszy

en: Lemon
pl: Cytryna

en: Left Right
pl: Grot lewa prawa

en: Left Long
pl: Grot lewa długa

en: Leaf
pl: Liść

en: Layer Group
pl: Grupa warstw

en: Lari Sign
pl: Znak Lari

en: Laptop Medical
pl: Laptop medyczny

en: Laptop File
pl: Laptop i plik

en: Laptop Code
pl: Laptop z kodem

en: Landmark Flag
pl: Punkt orientacyjny z flagą

en: Landmark Dome
pl: Kopuła zabytkowa

en: Landmark
pl: Punkt orientacyjny

en: Land Mine On
pl: Mina lądowa uzbrojona

en: Kiwi Bird
pl: Ptak kiwi

en: Kitchen Set
pl: Zestaw kuchenny

en: Kit Medical
pl: Zestaw medyczny

en: Kip Sign
pl: Znak Kip

en: Keyboard
pl: Klawiatura

en: Key
pl: Klucz

en: Kaaba
pl: Kaba

en: Jug Detergent
pl: Detergent w butelce

en: Joomla Logo
pl: Logo Joomla

en: Jet Fighter Up
pl: Myśliwiec odrzutowy do góry

en: Jet Fighter
pl: Myśliwiec odrzutowy

en: Jar Wheat
pl: Słoik pszenicy

en: Jar
pl: Słoik

en: Internet-explorer
pl: Internet Explorer

en: Industry
pl: Przemysł

en: Indian Rupee Sign
pl: Znak rupii indyjskiej

en: Indent
pl: Wcięcie

en: Inbox
pl: Skrzynka odbiorcza

en: Images
pl: Obrazki

en: Image Portrait
pl: Obrazek portret

en: Id Card Clip
pl: Klips do dowodu osobistego

en: Id Card
pl: Dowód osobisty

en: Id Badge
pl: Identyfikator

en: Icicles
pl: Sople

en: I Cursor
pl: I kursor

en: Hurricane
pl: Huragan

en: Hryvnia Sign
pl: Znak hrywny

en: House User
pl: Użytkownik w domu

en: House Tsunami
pl: Dom i tsunami

en: House Signal
pl: Dom i sygnał

en: House Medical Flag
pl: Dom medyczny i flaga

en: House Medical Circle Xmark
pl: Dom medyczny ze znakiem x w kółku

en: House Medical Circle Exclamation
pl: Dom medyczny z wykrzyknikiem w kółku

en: House Medical Circle Check
pl: Dom medyczny ze znacznikiem w kółku

en: House Medical
pl: Dom medyczny

en: House Lock
pl: Dom i kłódka

en: House Laptop
pl: Dom i laptop

en: House Flood Water Circle Arrow Right
pl: Dom z wodą powodziową ze strzałką w prawo w kółku

en: House Flood Water
pl: Dom z wodą powodziową

en: House Flag
pl: Dom i flaga

en: House Fire
pl: Dom i płomień

en: House Crack
pl: Pęknięcie domu

en: House Circle Xmark
pl: Dom ze znakiem x w kółku

en: House Circle Exclamation
pl: Dom z wykrzyknikiem w kółku

en: House Circle Check
pl: Dom z zaznaczeniem w kółku

en: House Chimney Window
pl: Dom z kominem i oknem

en: House Chimney User
pl: Użytkownik w domu z kominem

en: House Chimney Medical
pl: Dom medyczny z kominem

en: House Chimney Crack
pl: Pęknięty dom z kominem

en: House Chimney
pl: Dom z kominem

en: House
pl: Dom

en: Hourglass Start
pl: Przesypywanie piasku klepsydry

en: Hourglass End
pl: Przesypany piasek klepsydry

en: Hourglass
pl: Klepsydra

en: Hot Tub Person
pl: Osoba w gorącej wannie

en: Hospital User
pl: Użytkownik szpitala

en: Horse Head
pl: Głowa konia

en: Holly Berry
pl: Jagoda ostrokrzewu

en: Hockey Puck
pl: Krążek hokejowy

en: Hill Rockslide
pl: Osuwisko skalne na wzgórzu

en: Hill Avalanche
pl: Lawina górska

en: Highlighter
pl: Zakreślacz

en: Helmet Un
pl: Hełm UN

en: Helmet Safety
pl: Bezpieczeństwo kask

en: Helicopter Symbol
pl: Symbol lądowiska śmigłowca

en: Heart Pulse
pl: Puls w sercu

en: Heart Crack
pl: Pęknięte serce

en: Heart Circle Xmark
pl: Serce ze znakiem x w kółku

en: Heart Circle Plus
pl: Serce ze znakiem + w kółku

en: Heart Circle Minus
pl: Serce ze znakiem - w kółku

en: Heart Circle Exclamation
pl: Serce z wykrzyknikiem w kółku

en: Heart Circle Check
pl: Serce z zaznaczeniem w kółku

en: Heart Circle Bolt
pl: Serce z piorunem w kółku

en: Heart
pl: Serce

en: Headset
pl: Zestaw słuchawkowy

en: Headphones Simple
pl: Słuchawki proste

en: Head Side Virus
pl: Wirus w boku głowy

en: Head Side Mask
pl: Głowa z boku w masce

en: Head Side Cough Slash
pl: Przekreślona głowa z boku kaszląca

en: Head Side Cough
pl: Głowa z boku kaszląca

en: Hat Wizard
pl: Kapelusz czarodzieja

en: Hat Cowboy Side
pl: Kapelusz kowbojski z boku

en: Hat Cowboy
pl: Kapelusz kowbojski

en: Hashtag
pl: Znacznik #

en: Hanukiah
pl: Chanuka

en: Handshake Slash
pl: Przekreślony uścisk dłoni

en: Handshake Simple Slash
pl: Przekreślony uścisk dłoni prosty

en: Handshake Simple
pl: Uścisk dłoni prosty

en: Handshake Angle
pl: Uścisk dłoni pod kątem

en: Hands Praying
pl: Modlące się ręce

en: Hands Holding Circle
pl: Ręce obejmujące koło

en: Hands Holding Child
pl: Ręce obejmujące dziecko

en: Hands Holding
pl: Ręce obejmujące

en: Hands Clapping
pl: Klaszczące dłonie

en: Hands Bubbles
pl: Ręce z bąbelkami

en: Hands Bound
pl: Związane ręce

en: Hands Asl Interpreting
pl: Ręce tłumaczące na język migowy

en: Hands
pl: Dłonie

en: Handcuffs
pl: Kajdanki

en: Hand Spock
pl: Ręka z gestem spocka

en: Hand Sparkles
pl: Błyszcząca dłoń

en: Hand Scissors
pl: Ręka gest nożyczki

en: Hand Pointer
pl: Palec wskazujący do góry

en: Hand Point Up
pl: Wewnętrzna część dłoni skierowana w górę

en: Hand Point Right
pl: Palec wskazujący skierowany w prawo

en: Hand Point Left
pl: Palec wskazujący skierowany w lewo

en: Hand Point Down
pl: Palec wskazujący skierowany w dół

en: Hand Peace
pl: Gest zwycięstwa

en: Hand Middle Finger
pl: Gest środkowego palca

en: Hand Lizard
pl: Gest jaszczurki

en: Hand Holding Medical
pl: Ręka trzymająca krzyż medyczny

en: Hand Holding Heart
pl: Ręka trzymająca serce

en: Hand Holding Hand
pl: Ręka trzymająca rękę

en: Hand Holding Droplet
pl: Ręka trzymająca kroplę

en: Hand Holding Dollar
pl: Ręka trzymająca dolara

en: Hand Holding
pl: Ręka trzymająca

en: Hand Fist
pl: Pięść dłoni

en: Hand Dots
pl: Dłoń z kropkami

en: Hand Back Fist
pl: Zewnętrzna strona pięści

en: Hand
pl: Ręka

en: Hammer
pl: Młotek

en: Gun
pl: Pistolet

en: Guitar
pl: Gitara

en: Guarani Sign
pl: Znak Guarani

en: Group Arrows Rotate
pl: Grupa i wewnątrz obracające się strzałki

en: Grip Vertical
pl: Chwyt pionowy

en: Grip Lines Vertical
pl: Linie chwytu pionowe

en: Grip Lines
pl: Linie chwytu

en: Grip
pl: Chwyt

en: Greater Than Equal
pl: Większy równy

en: Greater Than
pl: Większy

en: Grav
pl: Grawitacja

en: Graduation Cap
pl: Czapka absolwenta

en: Gopuram
pl: Gopurama

en: Bicycle
pl: Rower

en: Bezier Curve
pl: Krzywa Beziera

en: Bookmark
pl: Zakładka

en: Car
pl: Samochód

en: Cat
pl: Kot

en: Amazon Pay Credit Card
pl: Karta kredytowa Amazon Pay

en: American Express Credit Card
pl: Karta kredytowa American Express

en: Apple Pay Credit Card
pl: Karta kredytowa Apple Pay

en: Couch
pl: Kanapa

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Cookie
pl: Ciasteczko

en: Cookie Bite
pl: Ugryzione ciasteczko

en: Cow
pl: Krowa

en: Crown
pl: Korona

en: Credit Card
pl: Karta kredytowa

en: Database
pl: Baza danych

en: Dog
pl: Pies

en: Dollar Sign
pl: Symbol dolara

en: Door Open
pl: Otwarte drzwi

en: Dove
pl: Gołąb

en: Download
pl: Pobieranie

en: Door Closed
pl: Zamknięte drzwi

en: Dna
pl: DNA

en: Dice Six
pl: Kostka z szóstką

en: Dice One
pl: Kostka z jedynką

en: Dice Four
pl: Kostka z czwórką

en: Dice Five
pl: Kostka z piątką

en: Dice D20
pl: Kostka dwudziestościenna

en: Dice D6
pl: Kostka sześcienna

en: Dice
pl: Kostka

en: Diamond Turn Right
pl: Skręt w prawo

en: Diamond
pl: Karo

en: Diagram Successor
pl: Schemat następcy

en: Diagram Project
pl: Schemat projektu

en: Diagram Predecessor
pl: Schemat poprzednika

en: Diagram Next
pl: Diagram następny

en: Divide
pl: Dzielenie

en: Align Right
pl: Wyrównanie do prawej

en: Align Left
pl: Wyrównanie do lewej

en: Address Card
pl: Wizytówka

en: Address Book
pl: Książka adresowa

en: Accessible Icon
pl: Ikonka dostępności

en: Angles Left
pl: Strzałki w lewo

en: Angles Down
pl: Strzałki w dół

en: Angle Left
pl: Strzałka w lewo

en: Angle Down
pl: Strzałka w dół

en: Angle Right
pl: Strzałka w prawo

en: Angle Up
pl: Strzałka w górę

en: Angles Up
pl: Strzałki w górę

en: Angles Right
pl: Strzałki w prawo

en: Arrow Down A Z
pl: Strzałka w dół od A do Z

en: Arrow Down 9 1
pl: Strzałka w dół od 9 do 1

en: Arrow Down 1 9
pl: Strzałka w dół od 1 do 9

en: Arrow Down
pl: Strzałka w dół

en: Archway
pl: Łuk

en: Apple Whole
pl: Całe jabłko

en: Anchor
pl: Kotwica

en: Anchor Lock
pl: Kotwica z kłódką

en: Arrows Turn Right
pl: Strzałki skrętu w prawo

en: Arrows To Eye
pl: Strzałki w stronę oka

en: Arrows To Dot
pl: Strzałki w stronę punktu

en: Arrows To Circle
pl: Strzałki w stronę kółka

en: Arrows Split Up And Left
pl: Strzałka w górę i w prawo

en: Arrows Spin
pl: Strzałki w kółko

en: Arrows Rotate
pl: Recycling

en: Arrows Left Right
pl: Strzałki w lewo i prawo

en: Arrows Left Right To Line
pl: Strzałki w lewo i w prawo do linii

en: Arrows Down To People
pl: Strzałki w dół w kierunku ludzi

en: Arrows Down To Line
pl: Strzałki w dół do linii

en: Arrow Up Z A
pl: Strzałka w górę od A do A

en: Arrow Up Wide Short
pl: Strzałka w górę szerokie do wąskie

en: Arrow Up Short Wide
pl: Strzałka w górę wąskie szerokie

en: Arrow Up Right From Square
pl: Strzałka w górne prawo w kwadracie

en: Arrow Up Right Dots
pl: Strzałka w górne prawo z kropkami

en: Arrow Up From Water Pump
pl: Strzałka w górę od pompy wody

en: Arrow Up From Ground Water
pl: Strzałka w górę od wód gruntowych

en: Arrow Up From Bracket
pl: Strzałka w górę z nawiasu

en: Arrow Up A Z
pl: Strzałka w górę od A do Z

en: Arrow Up 9 1
pl: Strzałka w górę od 9 do 1

en: Arrow Up 1 9
pl: Strzałka w górę od 1 do 9

en: Arrow Up
pl: Strzałka w górę

en: Arrow Turn Up
pl: Strzałka skrętu w górę

en: Arrow Turn Down
pl: Strzałka skrętu w dół

en: Arrow Trend Up
pl: Strzałka trendu wzrostowego

en: Arrow Trend Down
pl: Strzałka trendu spadkowego

en: Arrow Rotate Right
pl: Strzałka obrotu w prawo

en: Arrow Rotate Left
pl: Strzałka obrotu w lewo

en: Arrow Right To City
pl: Strzałka w prawo do miasta

en: Arrow Right To Bracket
pl: Strzałka w prawo do nawiasu

en: Arrow Right From Bracket
pl: Strzałka w prawo z nawiasu

en: Arrow Right Arrow Left
pl: Strzałki w prawo i w lewo

en: Arrow Right
pl: Strzałka w prawo

en: Arrow Pointer
pl: Strzałka wskazująca

en: Arrow Left Long
pl: Długa strzałka w lewo

en: Arrow Left
pl: Strzałka w lewo

en: Arrow Down Z A
pl: Strzałka w dół od Z do A

en: Arrow Down Wide Short
pl: Strzałka w dół szeroki do wąskiego

en: Arrow Down Up Lock
pl: Strzałki w górę i w dół z kłódką

en: Arrow Down Up Across Line
pl: Strzałki w górę i w dół przez linię

en: Arrow Down Short Wide
pl: Strzałka w dół wąskie do szerokiego

en: Arrow Down Long
pl: Długa strzałka w dół

en: Austral Sign
pl: Symbol australa

en: Audio Description
pl: Audiodeskrypcja

en: At
pl: Małpa

en: Asterisk
pl: Gwiazdka

en: Artstation
pl: ArtStation

en: Arrows Up To Line
pl: Strzałki w górę do linii

en: Arrows Up Down Left Right
pl: Strzałka w czterech kierunkach

en: Arrows Up Down
pl: Strzałki w górę i w dół

en: Arrows Turn To Dots
pl: Strzałki skrętu do kropek

en: Anchor Circle Xmark
pl: Kotwica z krzyżykiem w kółku

en: Anchor Circle Exclamation
pl: Kotwica z wykrzyknikiem w kółku

en: Baht Sign
pl: Symbol bata

en: Bag Shopping
pl: Torba

en: Bacterium
pl: Bakteria

en: Bacteria
pl: Bakterie

en: Bacon
pl: Bekon

en: Backward Step
pl: Krok wstecz

en: Backward Fast
pl: Szybko wstecz

en: Backward
pl: Wstecz

en: Baby Carriage
pl: Wózek dziecięcy

en: Baby
pl: Dziecko

en: Award
pl: Nagroda

en: Battery Full
pl: Pełna bateria

en: Battery Empty
pl: Pusta bateria

en: Bath
pl: Kąpiel

en: Basketball
pl: Koszykówka

en: Basket Shopping
pl: Koszyk

en: Baseball Bat Ball
pl: Piłka i kij baseballowy

en: Bars Staggered
pl: Przesunięte paski

en: Bars Progress
pl: Paski postępu

en: Bars
pl: Paski

en: Barcode
pl: Kod kreskowy

en: Bandage
pl: Bandaż

en: Ban Smoking
pl: Zakaz palenia

en: Ban
pl: Zakaz

en: Binoculars
pl: Lornetka

en: Bell Slash
pl: Przekreślony dzwonek

en: Bell Concierge
pl: Dzwonek hotelowy

en: Bell
pl: Dzwonek

en: Behance Square
pl: Behance w kwadracie

en: Beer Mug Empty
pl: Pusty kufel

en: Bed Pulse
pl: Łóżko z pulsem

en: Bed
pl: Łóżko

en: Battery Three Quarters
pl: Bateria pełna w trzech czwartych

en: Battery Quarter
pl: Bateria pełna w jednej czwartej

en: Battery Half
pl: Bateria w połowie pełna

en: Anchor Circle Check
pl: Kotwica z zaznaczeniem w kółku

en: Bomb
pl: Bomba

en: Bolt Lightning
pl: Błyskawica

en: Bolt
pl: Piorun

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Blender Phone
pl: Blender z telefonem

en: Font Awesome Black Tie
pl: Czarny krawat Font Awesome

en: Bitcoin Sign
pl: Symbol Bitcoina

en: Biohazard
pl: Zagrożenie biologiczne

en: Book Skull
pl: Książka z czaszką

en: Book Quran
pl: Koran

en: Book Open Reader
pl: Otwarta książka z czytelnikiem

en: Book Open
pl: Otwarta książka

en: Book Medical
pl: Książka medyczna

en: Book Journal Whills
pl: Książka Dziennik Whills

en: Book Bookmark
pl: Książka z zakładką

en: Book Bible
pl: Biblia

en: Book Atlas
pl: Atlas

en: Book
pl: Książka

en: Bone
pl: Kość

en: Bucket
pl: Wiadro

en: Brush
pl: Pędzel

en: Broom Ball
pl: Miotła z piłką

en: Broom
pl: Miotła

en: Briefcase
pl: Aktówka

en: Briefcase Medical
pl: Aktówka medyczna

en: Bridge Water
pl: Most nad wodą

en: Bridge Lock
pl: Most z kłódką

en: Bridge Circle Xmark
pl: Most z krzyżykiem w kółku

en: Bridge Circle Exclamation
pl: Most z wykrzyknikiem w kółku

en: Bridge Circle Check
pl: Most z zaznaczeniem w kółku

en: Bridge
pl: Most

en: Bread Slice
pl: Kromka chleba

en: Brain
pl: Mózg

en: Align Center
pl: Wyśrodkuj

en: Align Justify
pl: Justuj

en: Bowling Ball
pl: Kula do kręgli

en: Bowl Rice
pl: Miska ryżu

en: Bore Hole
pl: Otwór wiertniczy

en: Border Top Left
pl: Obramowanie górne lewe

en: Border None
pl: Brak obramowania

en: Border All
pl: Wszystkie obramowania

en: A versatile form builder plugin.
pl: Wszechstronna wtyczka do tworzenia formularzy.

en: Building
pl: Budynek

en: Buffer
pl: Bufor

en: Braille
pl: Pismo dla niewidomych

en: Boxes Stacked
pl: Ułożone pudełka

en: Boxes Packing
pl: Pakowanie pudełek

en: Box Open
pl: Otwarte pudełko

en: Box
pl: Pudełko

en: Bullhorn
pl: Megafon

en: Bowl Food
pl: Miska z jedzeniem

en: Bottle Water
pl: Butelka wody

en: Bottle Droplet
pl: Kropla w butelce

en: Bong
pl: Bongo przenośne

en: Box Tissue
pl: Chusteczki w pudełku

en: Box Archive
pl: Pudełko archiwum

en: Burst
pl: Wybuch

en: Building Circle Check
pl: Budynek z zaznaczeniem w kółku

en: Building Circle Arrow Right
pl: Budynek ze strzałką w prawo w kółku

en: Brazilian Real Sign
pl: Znak reala brazylijskiego

en: Bullseye
pl: Środek tarczy

en: Google Drive
pl: Dysk Google

en: Google Logo
pl: Logo Google

en: Golf Ball Tee
pl: Piłeczka golfowa

en: Globe
pl: Kula ziemska

en: Glasses
pl: Okulary

en: Glass Water Droplet
pl: Szklanka z wodą i kropla

en: Glass Water
pl: Szklanka z wodą

en: Gifts
pl: Prezenty

en: Gift
pl: Prezent

en: Ghost
pl: Duch

en: GG Currency Circle
pl: GG Currency w okręgu

en: Genderless
pl: Bezpłciowy

en: Gem
pl: Klejnot

en: Gears
pl: Koła zębate

en: Gear
pl: Koło zębate

en: Gavel
pl: Młotek licytacyjny

en: Gauge Simple High
pl: Wskaźnik prosty wysoki

en: Gauge Simple
pl: Wskaźnik prosty

en: Gauge High
pl: Wskaźnik wysoki

en: Gauge
pl: Wskaźnik

en: Gas Pump
pl: Dystrybutor paliwa

en: Futbol
pl: Piłka nożna

en: Frog
pl: Żaba

en: Franc Sign
pl: Znak franka

en: Forward Step
pl: Krok do przodu

en: Forward Fast
pl: Przewiń do przodu

en: Forward
pl: Do przodu

en: Football
pl: Piłka nożna

en: Folder Tree
pl: Drzewo katalogów

en: Folder Plus
pl: Katalog ze znakiem +

en: Folder Open
pl: Otwarty katalog

en: Folder Minus
pl: Katalog ze znakiem -

en: Folder Closed
pl: Zamknięty katalog

en: Folder
pl: Katalog

en: Florin Sign
pl: Znak florina

en: Floppy Disk
pl: Dyskietka

en: Flask Vial
pl: Fiolka i kolba

en: Flask
pl: Kolba

en: Flag Usa
pl: Flaga USA

en: Flag Checkered
pl: Flaga w szachownicę

en: Flag
pl: Flaga

en: Fish Fins
pl: Ryba z płetwami

en: Fish
pl: Ryba

en: Firefox Browser
pl: Przeglądarka Firefox

en: Fire Flame Simple
pl: Prosty płomień ognia

en: Fire Flame Curved
pl: Zakrzywiony płomień ognia

en: Fire Extinguisher
pl: Gaśnica

en: Fire Burner
pl: Palnik ognia

en: Fire
pl: Ogień

en: Fingerprint
pl: Odcisk palca

en: Filter Circle Xmark
pl: Filtr ze znakiem x w kółku

en: Filter Circle Dollar
pl: Filtr ze znakiem dolara w kółku

en: Filter
pl: Filtr

en: Fill Drip
pl: Wypełnij kropelkami

en: File Zipper
pl: Zamek błyskawiczny w pliku

en: File Word
pl: Plik Worda

en: File Waveform
pl: Plik z przebiegiem akcji serca

en: File Video
pl: Plik filmowy

en: File Signature
pl: Plik z podpisem

en: File Shield
pl: Plik i tarcza

en: File Prescription
pl: Plik recepta

en: File Powerpoint
pl: Plik Powerpoint

en: File Pen
pl: Plik i długopis

en: File Pdf
pl: Plik Pdf

en: File Medical
pl: Plik medyczny

en: File Lines
pl: Plik z liniami wierszy

en: File Invoice Dollar
pl: Plik faktura w dolarach

en: File Invoice
pl: Plik faktura

en: File Import
pl: Import pliku

en: File Image
pl: Plik obrazka

en: File Export
pl: Eksport pliku

en: File Excel
pl: Plik Excel

en: File Csv
pl: Plik CSV

en: File Contract
pl: Plik umowy

en: File Code
pl: Plik kodowania

en: File Circle Xmark
pl: Plik ze znakiem x w kółku

en: File Circle Question
pl: Plik ze znakiem zapytania w kółku

en: File Circle Plus
pl: Plik ze znakiem + w kółku

en: File Circle Minus
pl: Plik ze znakiem - w kółku

en: File Circle Exclamation
pl: Plik z wykrzyknikiem w kółku

en: File Circle Check
pl: Plik z zaznaczeniem w kółku

en: File Audio
pl: Plik audio

en: File Arrow Up
pl: Plik ze strzałką do góry

en: File Arrow Down
pl: Plik ze strzałką do dołu

en: File
pl: Plik

en: Ferry
pl: Prom

en: Feather Pointed
pl: Pióro spiczaste

en: Feather
pl: Pióro

en: Fax
pl: Faks

en: Faucet Drip
pl: Kapiący kran

en: Faucet
pl: Kran

en: Fan
pl: Wentylator

en: Face Tired
pl: Zmęczona twarz

en: Face Surprise
pl: Twarz zaskoczona

en: Face Smile Wink
pl: Twarz uśmiechnięta puszczająca oko

en: Face Smile Beam
pl: Promień uśmiechu na twarzy

en: Face Smile
pl: Twarz uśmiechnięta

en: Face Sad Tear
pl: Twarz smutna z łzą

en: Face Sad Cry
pl: Twarz smutna płacze

en: Face Rolling Eyes
pl: Twarz z wywróconymi oczami

en: Face Meh Blank
pl: Pusta twarz z oczami

en: Face Meh
pl: Twarz z oczami i prostymi ustami

en: Face Laugh Wink
pl: Twarz z szerokim uśmiechem i mrugnięciem

en: Face Laugh Squint
pl: Twarz uśmiechnięta i z mrużonymi oczami

en: Face Laugh Beam
pl: Twarz z uśmiechem i śmiejącymi się oczami

en: Face Laugh
pl: Twarz z szerokim uśmiechem

en: Face Kiss Wink Heart
pl: Twarz pocałunek mrugnięcie serce

en: Face Kiss Beam
pl: Twarz z pocałunkiem

en: Face Kiss
pl: Twarz pocałunek

en: Face Grin Wink
pl: Twarz z uśmiechem i mrugnięciem

en: Face Grin Wide
pl: Twarz z szerokim uśmiechem i długimi oczami

en: Face Grin Tongue Wink
pl: Twarz uśmiech mrugnięcie i wysunięty język

en: Face Grin Tongue Squint
pl: Twarz uśmiech mrużenie oczu wysunięty język

en: Face Grin Tongue
pl: Twarz uśmiech wysunięty język

en: Face Grin Tears
pl: Twarz uśmiech łzy

en: Face Grin Stars
pl: Twarz uśmiech gwiazdy w oczach

en: Face Grin Squint Tears
pl: Twarz uśmiech mrużenie oczu łzy

en: Face Grin Squint
pl: Twarz uśmiech mrużenie oczu

en: Face Grin Hearts
pl: Twarz uśmiech serca w oczach

en: Face Grin Beam Sweat
pl: Twarz promienisty uśmiech pot

en: Face Grin Beam
pl: Twarz promienisty uśmiech

en: Face Grin
pl: Twarz promienisty uśmiech

en: Face Grimace
pl: Twarz z grymasem

en: Face Frown Open
pl: Twarz smutna otwarta

en: Face Frown
pl: Twarz bardzo smutna

en: Face Flushed
pl: Twarz z wyłupiastymi oczami

en: Face Dizzy
pl: Twarz usta okrągłe oczy x

en: Face Angry
pl: Twarz wściekła

en: Eye Slash
pl: Przekreślone oko

en: Eye Low Vision
pl: Przekreślone oko niedowidzące

en: Eye Dropper
pl: Kroplomierz do oczu

en: Eye
pl: Oko

en: Explosion
pl: Eksplozja

en: Expand
pl: Rozszerz

en: Exclamation
pl: Wykrzyknik

en: Euro Sign
pl: Znak Euro

en: Eraser
pl: Gumka do ścierania

en: Equals
pl: Równa się

en: Envelopes Bulk
pl: Koperty zbiorcze

en: Envelope Open Text
pl: Otwarta koperta z listem

en: Envelope Open
pl: Otwarta koperta

en: Envelope Circle Check
pl: Koperta z zaznaczeniem w kółku

en: Envelope
pl: Koperta

en: Ellipsis Vertical
pl: Trzy kropki pionowo

en: Ellipsis
pl: Trzy kropki poziomo

en: Elevator
pl: Winda

en: Eject
pl: Wysuń

en: Egg
pl: Jajko

en: Edge Legacy Browser
pl: Przeglądarka Edge Legacy

en: Edge Browser
pl: Przeglądarka Edge

en: Earth Oceania
pl: Ziemia Oceania

en: Earth Europe
pl: Ziemia Europa

en: Earth Asia
pl: Ziemia Azja

en: Earth Americas
pl: Ziemia Ameryka

en: Earth Africa
pl: Ziemia Afryka

en: Ear Listen
pl: Ucho słuchanie

en: Ear Deaf
pl: Głuchy

en: Dungeon
pl: Ciemnica

en: Dumpster Fire
pl: Śmietnik i płomień

en: Dumpster
pl: Śmietnik

en: Dumbbell
pl: Hantle

en: Drupal Logo
pl: Logo Drupal

en: Drumstick Bite
pl: Ugryzione udko

en: Drum Steelpan
pl: Bęben Steelpan

en: Drum
pl: Bęben

en: Droplet Slash
pl: Przekreślona kropla

en: Droplet
pl: Kropelka

en: Dribbble Square
pl: Dribbble w kwadracie

en: Draw Polygon
pl: Narysuj wielokąt

en: Dragon
pl: Smok

en: Down Long
pl: Grot długi do dołu

en: Down Left And Up Right To Center
pl: Groty do środka po przekątnej lewy dół prawa góra

en: Dong Sign
pl: Znak Dong

en: Dolly
pl: Wózek młynarka z paczką

en: Display
pl: Wyświetlacz

en: Disease
pl: Choroba

en: Digg Logo
pl: Logo Digg

en: Dice Two
pl: Dwa na kostce

en: Dice Three
pl: Trzy na kostce

en: Dharmachakra
pl: Dharmaczakra

en: Democrat
pl: Demokrata

en: Delete Left
pl: Usuń lewą

en: Cubes Stacked
pl: Ułożone kostki

en: Cubes
pl: Kostki

en: Cube
pl: Kostka

en: Alternate CSS3 Logo
pl: Alternatywne logo CSS3

en: CSS 3 Logo
pl: Logo CSS3

en: Cruzeiro Sign
pl: Znak Cruzeiro

en: Crutch
pl: Kula

en: Crow
pl: Wrona

en: Crosshairs
pl: Celownik

en: Cross
pl: Krzyż

en: Crop Simple
pl: Przytnij proste

en: Crop
pl: Kadruj

en: Computer Mouse
pl: Mysz komputerowa

en: Computer
pl: Komputer

en: Compress
pl: Kompresja

en: Compass Drafting
pl: Rysunek kompasowy

en: Compass
pl: Kompas

en: Compact Disc
pl: Płyta CD

en: Comments Dollar
pl: Komentarze z dolarem

en: Comment Sms
pl: Komentarz SMS

en: Comment Slash
pl: Przekreślony komentarz

en: Comment Medical
pl: Komentarz medyczny

en: Comment Dots
pl: Komentarz wykropkowany

en: Comment Dollar
pl: Komentarz z dolarem

en: Comment
pl: Komentarz

en: Colon Sign
pl: Znak Colony

en: Coins
pl: Monety

en: Code Pull Request
pl: Żądanie ściągnięcia kodu

en: Code Merge
pl: Połączenie kodu

en: Code Fork
pl: Rozwidlenie kodu

en: Code Compare
pl: Porównaj kod

en: Code Commit
pl: Zatwierdzenie kodu

en: Code Branch
pl: Gałąź kodu

en: Code
pl: Kod

en: Clover
pl: Koniczyna

en: Cloud Sun Rain
pl: Słońce za chmurą z deszczem

en: Cloud Sun
pl: Słońce za chmurami

en: Cloud Showers Water
pl: Chmura z deszczem nad wodą

en: Cloud Showers Heavy
pl: Chmura z ulewnym deszczem

en: Cloud Rain
pl: Chmura deszczowa

en: Cloud Moon Rain
pl: Chmura księżyc i deszcz

en: Cloud Moon
pl: Chmury i księżyc

en: Cloud Meatball
pl: Klopsik w chmurze

en: Cloud Bolt
pl: Chmura z piorunem

en: Cloud Arrow Up
pl: Chmura ze strzałką do góry

en: Cloud Arrow Down
pl: Chmura ze strzałką do dołu

en: Cloud
pl: Chmura

en: Closed Captioning
pl: Napisy dla niesłyszących

en: Clone
pl: Klonuj

en: Clock Rotate Left
pl: Zegar chodzący w lewo

en: Clock
pl: Zegar

en: Clipboard User
pl: Schowek użytkownika

en: Clipboard List
pl: Lista schowka

en: Clipboard Check
pl: Schowek z zaznaczeniem

en: Clipboard
pl: Schowek

en: Clapperboard
pl: Klaps filmowy

en: City
pl: Miasto

en: Circle Xmark
pl: Znak x w kółku

en: Circle User
pl: Użytkownik w kółku

en: Circle Up
pl: Grot w górę w kółku

en: Circle Stop
pl: Stop w kółku

en: Circle Right
pl: Grot w prawo w kółku

en: Circle Radiation
pl: Promieniowanie w kółku

en: Circle Question
pl: Znak ? w kółku

en: Circle Plus
pl: Plus w kółku

en: Circle Play
pl: Play w kółku

en: Circle Pause
pl: Pauza w kółku

en: Circle Notch
pl: Wycięcie w kółku

en: Circle Nodes
pl: Okrągłe węzły

en: Circle Minus
pl: Minus w kółku

en: Circle Left
pl: Grot w lewo w kółku

en: Circle Info
pl: Info w kółku

en: Circle Half Stroke
pl: Kółko w połowie wypełnione

en: Circle H
pl: H w kółku

en: Circle Exclamation
pl: Wykrzyknik w kółku

en: Circle Down
pl: Grot w dół w kółku

en: Circle Dot
pl: Kropka w kółku

en: Circle Dollar To Slot
pl: Dolar w kółku do gniazda

en: Circle Chevron Up
pl: Daszek do góry w kółku

en: Circle Chevron Right
pl: Daszek w prawo w kółku

en: Circle Chevron Left
pl: Daszek w lewo w kółku

en: Circle Chevron Down
pl: Daszek do dołu w kółku

en: Circle Check
pl: Zaznaczenie w kółku

en: Circle Arrow Up
pl: Strzałka do góry w kółku

en: Circle Arrow Right
pl: Strzałka w prawo w kółku

en: Circle Arrow Left
pl: Strzałka w lewo w kółku

en: Circle Arrow Down
pl: Strzałka do dołu w kółku

en: Circle
pl: Koło

en: Church
pl: Kościół

en: Children
pl: Dzieci

en: Child Rifle
pl: Dziecko i karabin

en: Child Reaching
pl: Dziecko z podniesionymi rękami

en: Child Dress
pl: Dziecko w sukience

en: Child
pl: Dziecko

en: Chevron Up
pl: Daszek w górę

en: Chevron Right
pl: Daszek w prawo

en: Chevron Left
pl: Daszek w lewo

en: Chevron Down
pl: Daszek do dołu

en: Chess Rook
pl: Wieża szachowa

en: Chess Queen
pl: Królowa szachowa

en: Chess Pawn
pl: Pionek szachowy

en: Chess Knight
pl: Konik szachowy

en: Chess King
pl: Król szachowy

en: Chess Board
pl: Szachownica

en: Chess Bishop
pl: Goniec szachowy

en: Chess
pl: Szachy

en: Cheese
pl: Ser

en: Check To Slot
pl: Zaznaczenie do gniazda

en: Check Double
pl: Podwójne zaznaczenie

en: Check
pl: Zaznaczenie

en: Chart Simple
pl: Wykres prosty

en: Chart Pie
pl: Wykres kołowy

en: Chart Line
pl: Wykres liniowy

en: Chart Gantt
pl: Wykres Gantta

en: Chart Column
pl: Wykres kolumnowy

en: Chart Bar
pl: Wykres słupkowy

en: Chart Area
pl: Obszar wykresu

en: Charging Station
pl: Stacja ładowania

en: Champagne Glasses
pl: Kieliszki do szampana

en: Chalkboard User
pl: Użytkownik i tablica

en: Chalkboard
pl: Tablica

en: Chair
pl: Krzesło

en: Certificate
pl: Certyfikat

en: Cent Sign
pl: Znak centa

en: Cedi Sign
pl: Znak Cedi

en: Visa Credit Card
pl: Karta kredytowa Visa

en: Stripe Credit Card
pl: Karta kredytowa Stripe

en: Paypal Credit Card
pl: Karta kredytowa Paypal

en: MasterCard Credit Card
pl: Karta kredytowa MasterCard

en: JCB Credit Card
pl: Karta kredytowa JCB

en: Discover Credit Card
pl: Karta kredytowa Discover

en: Diner's Club Credit Card
pl: Karta kredytowa Diner's Club

en: Cash Register
pl: Kasa fiskalna

en: Cart Shopping
pl: Wózek na zakupy

en: Cart Plus
pl: Wózek ze znakiem +

en: Cart Flatbed Suitcase
pl: Wózek na platformie z walizką

en: Cart Flatbed
pl: Wózek na platformie

en: Cart Arrow Down
pl: Wózek z grotem do dołu

en: Carrot
pl: Marchew

en: Caret Up
pl: Daszek w górę

en: Caret Right
pl: Daszek w prawo

en: Caret Left
pl: Daszek w lewo

en: Caret Down
pl: Daszek w dół

en: Caravan
pl: Przyczepa kempingowa

en: Car Tunnel
pl: Tunel samochodowy

en: Car Side
pl: Samochód z boku

en: Car Rear
pl: Samochód z przodu

en: Car On
pl: Samochód włączony

en: Car Burst
pl: Samochód wybuchający

en: Car Battery
pl: Akumulator samochodowy

en: Capsules
pl: Kapsułki

en: Cannabis
pl: Konopie indyjskie

en: Candy Cane
pl: Laska cukierkowa

en: Canadian Maple Leaf
pl: Kanadyjski liść klonu

en: Campground
pl: Obozowisko

en: Camera Rotate
pl: Obrót kamery

en: Camera Retro
pl: Aparat retro

en: Camera
pl: Aparat

en: Calendar Xmark
pl: Znak x w kalendarzu

en: Calendar Week
pl: Tydzień kalendarzowy

en: Calendar Plus
pl: Znak + w kalendarzu

en: Calendar Minus
pl: Znak - w kalendarzu

en: Calendar Days
pl: Dni kalendarzowe

en: Calendar Day
pl: Dzień w kalendarzu

en: Calendar Check
pl: Kalendarz z zaznaczeniem

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Calculator
pl: Kalkulator

en: Cake Candles
pl: Świeczki na torcie

en: Business Time
pl: Aktówka i zegar

en: Bus Simple
pl: Autobus prosty

en: Bus
pl: Autobus

en: Building Wheat
pl: Budynek i pszenica

en: Building User
pl: Budynek i użytkownik

en: Building Un
pl: Budynek UN

en: Building Shield
pl: Budynek i tarcza

en: Building Ngo
pl: Budynek NGO

en: Building Lock
pl: Budynek i kłódka

en: Building Flag
pl: Budynek i flaga

en: Building Columns
pl: Budynek z kolumnami

en: Building Circle Xmark
pl: Budynek ze znakiem x w kółku

en: Building Circle Exclamation
pl: Budynek z wykrzyknikiem w kółku

en: Bugs
pl: Robaki

en: Bug Slash
pl: Przekreślony robak

en: Bug
pl: Robak

en: Arrow Right Long
pl: Strzałka w prawo długa

en: Arrow Up Long
pl: Strzałka w górę długa

en: Clipboard Question
pl: Schowek ze znakiem zapytania

en: Choose if you want to display Icon or Avatar with the Text selected Profile Type.
pl: Wybierz, czy chcesz wyświetlać ikonkę lub awatar z tekstem wybranego rodzaju profilu.

en: Name
pl: Nazwa

en: Choose if you want to display Icon with the Text selected Profile Type for logged out users.
pl: Wybierz, czy chcesz wyświetlać ikonkę z tekstem wybranego rodzaju profilu dla użytkowników wylogowanych.

en: Show Text with
pl: Pokaż tekst z

en: This setting is generally not recommended on archives pages, etc. If you would like to enable it, uncheck this option
pl: To ustawienie nie jest generalnie zalecane na stronach archiwalnych itp. Jeśli chcesz je włączyć, odznacz tę opcję

en: This setting is generally not recommended on search page. If you would like to enable it, uncheck this option
pl: To ustawienie nie jest generalnie zalecane na stronie wyszukiwania. Jeśli chcesz je włączyć, odznacz tę opcję

en: This setting is generally not recommended on 404 page. If you would like to enable it, uncheck this option
pl: To ustawienie nie jest generalnie zalecane na stronie 404. Jeśli chcesz je włączyć, odznacz tę opcję

en: Read more about %s
pl: Dowiedz się więcej o %s

en: WordPress Theme
pl: Motyw WordPressa

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Products
pl: Produkty

en: Site Navigation:
pl: Nawigacja witryny:

en: Upsell
pl: Sprzedaż dodatkowa

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
pl: Wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych &mdash; zamówienia nie będą realizowane.

en: 'None' respects hierarchy; 'Behind' position is not applicable for single product page.
pl: „Brak” respektuje hierarchię; pozycja „Za” nie ma zastosowania do pojedynczej strony produktu.

en: 'None' respects hierarchy; 'Below' position is not applicable for single product page.
pl: „Brak” respektuje hierarchię; pozycja „Poniżej” nie ma zastosowania do pojedynczej strony produktu.

en:  Page Title
pl:  Tytuł strony

en: 300+ Templates
pl: Ponad 300 szablonów

en: Post Title Size
pl: Rozmiar tytułu wpisu

en: Taxonomy Font
pl: Krój pisma taksonomii

en: Read Post »
pl: Przeczytaj wpis »

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Author Avatar
pl: Awatar autora

en: Subheading
pl: Podtytuł

en: Zoom Out
pl: Pomniejsz

en: Hover Effect
pl: Efekt po najechaniu

en: Post Meta
pl: Meta dane wpisu

en: Layout 3
pl: Układ 3

en: Single Page
pl: Pojedyncza strona

en: Location
pl: Położenie

en: List
pl: Lista

note: translators: %s: Name of special page type
en: %s Page
pl: %s strona

en: Read More
pl: Dowiedz się więcej

en: Read More »
pl: Dowiedz się więcej »

en: Next
pl: Następny

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Grid
pl: Siatka

en: Above Comments
pl: Powyżej komentarzy

en: Below Comments
pl: Poniżej komentarzy

en: Form Position
pl: Pozycja formularza

en: Container Structure
pl: Struktura kontenera

en: Separated
pl: Rozdzielony

en: Decide whether to isolate or integrate the module with the entry content area.
pl: Zdecyduj, czy wyizolować, czy zintegrować moduł z obszarem treści wpisu.

en: Section Placement
pl: Umieszczenie sekcji

en: Live Search
pl: Wyszukiwanie na żywo

en: Sorry, but we could not find anything related to your search terms. Please try again.
pl: Przepraszamy, ale nie znaleźliśmy niczego związanego z Twoimi wyszukiwanymi taksonomiami. Spróbuj ponownie.

en: Different Transparent Logo
pl: Inne przezroczyste logo

en: Remove the padding around featured image when position is "None".
pl: Usuń dopełnienie wokół wyróżnionego obrazka, jeśli pozycja jest ustawiona na „Brak”.

en: Remove Image Padding
pl: Usuń dopełnienie obrazka

en: Taxonomies
pl: Taksonomie

en: Reveal Effect
pl: Efekt ujawnienia

en: Post pagination
pl: Paginacja wpisów

en: Author Box with Social Share
pl: Pole autora z możliwością udostępniania w mediach społecznościowych

en: Meta Font Size
pl: Wielkość liter meta

en: Posts Reveal Effect
pl: Efekt ujawniający wpisy

en: Posts Filter
pl: Filtr wpisów

en: Divider Type
pl: Rodzaj rozdzielacza

en: Post Cards
pl: Pocztówki

en: Post Elements
pl: Elementy wpisu

en: Post Per Page
pl: Wpis na stronę

en: To sync this option with comments, use the same positioning for both sections: Contained or Separated.
pl: Aby zsynchronizować tę opcję z komentarzami, użyj tego samego pozycjonowania dla obu sekcji: zawartej lub oddzielonej.

en: Results Layout
pl: Układ wyników

en: When Results Not Found
pl: Gdy nie znaleziono wyników

en: When Results Found
pl: Gdy znaleziono wyniki

en: Prefix Label
pl: Etykieta prefiksu

en: Classic Layout
pl: Układ klasyczny

en: Content Images Box Shadow
pl: Cień pola obrazków treści

en:  Title Area
pl:  Obszar tytułu

en: Note: Image Size & Ratio won't work if Image Position set as Background.
pl: Uwaga: Rozmiar i proporcje obrazka nie będą działać, jeśli pozycja obrazka zostanie ustawiona jako tło.

en: This option activates Live Search support for the search box on the no results page.
pl: Ta opcja aktywuje obsługę funkcji Szukaj na żywo w polu wyszukiwania na stronie bez wyników.

en: Here are the search results for your search.
pl: Oto wyniki wyszukiwania dla Twojego zapytania.

en: Contained
pl: Zawarte

en: Badge
pl: Odznaka

en: Note:
pl: Adnotacja:

en:  Certain Cart page options may not work smoothly on the block editor based Cart page. For best results with these features, prefer using a shortcode based Cart page.
pl:  Niektóre opcje strony koszyka mogą nie działać płynnie na stronie koszyka opartej na edytorze bloków. Aby uzyskać najlepsze wyniki z tymi funkcjami, preferuj korzystanie ze strony koszyka opartej na krótkim kodzie.

en:  Certain Checkout page options may not work smoothly on the block editor based Checkout page. For best results with these features, prefer using a shortcode-based Checkout page.
pl:  Niektóre opcje strony płatności mogą nie działać płynnie na stronie płatności opartej na edytorze bloków. Aby uzyskać najlepsze wyniki z tymi funkcjami, preferuj korzystanie ze strony płatności opartej na krótkim kodzie.

en: 404 Page
pl: Strona 404

en: Image Size
pl: Rozmiar obrazka

en: Full Size
pl: Pełny rozmiar

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Below
pl: Poniżej

en: Heading Color
pl: Kolor nagłówka

en: Page Background
pl: Tło strony

en: Search Width
pl: Szerokość wyszukiwarki

en: Enable Sticky Sidebar
pl: Włącz przypięty panel boczny

en: Wide
pl: Szeroki

en: Original
pl: Oryginalne

en: Image Ratio
pl: Proporcje obrazka

en: No results found
pl: Brak wyników

en: Large
pl: Duże

en: Medium Large
pl: Średnio duże

en: Customizing &#9656; %s
pl: Dostosowywanie &#9656; %s

en: Customizing ▸ %s
pl: Dostosowywanie ▸ %s

en: Search...
pl: Wyszukiwanie…

[ctx: placeholder]
en: Search...
pl: Wyszukiwanie…

en: Single Banner
pl: Pojedynczy baner

en: You can specify Custom image sizes from the Single Post's 'Featured Image Size' option.
pl: Możesz określić własne rozmiary obrazków w opcji „rozmiar wyróżniającego obrazka” w pojedynczym wpisie.

note: translators: 1: link open markup, 2: link close markup
en: Calculate a personalized image ratio using this %1$s online tool %2$s for your image dimensions.
pl: Oblicz spersonalizowany współczynnik obrazka za pomocą tego %1$s narzędzia online %2$s dla wymiarów swojego obrazka.

en: Predefined
pl: Zdefiniowane wstępnie

en: Behind Positioned Image Width
pl: Szerokość za pozycjonowanym obrazkiem

en: Behind
pl: Z tyłu

en: Archive Banner
pl: Baner archiwalny

en: Enabling this option will override global > colors > surface color options
pl: Włączenie tej opcji spowoduje zastąpienie opcji globalnych > kolorów > kolorów powierzchni

en: Surface Colors
pl: Kolory powierzchni

en: Search Within Post Types
pl: Szukaj w rodzajach wpisów

en: Input Highlight
pl: Podświetlenie wejścia

en: Global Highlight
pl: Globalne podświetlanie

en: 'None' respects hierarchy; 'Behind' positions the image under the article.
pl: „Brak” respektuje hierarchię; „Za” umieszcza obrazek pod artykułem.

en: 'None' respects hierarchy; 'Below' positions image on top of the article.
pl: „Brak” respektuje hierarchię; „Poniżej” umieszcza obrazek na górze artykułu.

en: Other System Fonts
pl: Inne kroje pisma systemowe

en: Enable Brand Color On Hover
pl: Użyj koloru marki po najechaniu

en: Site Builder
pl: Kreator witryn

en: Post Comment
pl: Opublikuj komentarz

en: Logo Color
pl: Kolor logo

en: Use it with transparent images for optimal results.
pl: Używaj go z przezroczystymi obrazkami, aby uzyskać optymalne rezultaty.

en: Container Style
pl: Styl kontenera

en: Narrow
pl: Wąski

en: Global Sidebar Style
pl: Globalny styl panelu bocznego

en: Sidebar Style
pl: Styl panelu bocznego

en: Course/Lesson Sidebar Style
pl: Styl panelu bocznego kursu/lekcji

en: Unboxed
pl: Bez opakowania

en: Sidebar will only apply when container layout is set to normal.
pl: Panel boczny będzie stosowany tylko wtedy, gdy układ kontenera będzie ustawiony na normalny.

en: Container style will apply only when layout is set to either normal or narrow.
pl: Styl kontenera zostanie zastosowany tylko wtedy, gdy układ będzie ustawiony na normalny lub wąski.

en: Thank you for using
pl: Dziękujemy za używanie

note: translators: 1: Astra, 2: Theme rating link
en: Enjoyed %1$s? Please leave us a %2$s rating. We really appreciate your support!
pl: Podobało Ci się %1$s? Proszę wystaw nam ocenę %2$s. Naprawdę doceniamy Twoje wsparcie!

en: Disable Banner Area
pl: Wyłącz obszar banera

en: Apple Pay
pl: Płatności Apple

en: Last Updated
pl: Ostatnio zaktualizowano

en: Published
pl: Opublikowane

en: Type
pl: Rodzaj

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Redirect To Checkout Page
pl: Przekieruj do strony realizacji zamówienia

en: Redirect To Cart Page
pl: Przekieruj do strony koszyka

en: Discover
pl: Odkryj

en: Site Accessibility
pl: Dostępność witryny

en: Please publish the changes and see result on the frontend.<br />[Slide in cart requires Cart added inside Header Builder]
pl: Proszę opublikować zmiany i zobaczyć wynik we front-endzie.<br />[Slajd w koszyku wymaga dodania koszyka w kreatorze nagłówka]

en: Add To Cart Action
pl: Akcja dodaj do koszyka

en: Solid
pl: Ciągła

en: Dotted
pl: Kropkowana

en: Social sharing options
pl: Opcje udostępniania w mediach społecznościowych

en: Read Time
pl: Czas czytania

en: Color & Typography Options
pl: Opcje koloru i typografii

en: Taxonomy
pl: Taksonomia

en: Select
pl: Wybierz

en: Overlay Color
pl: Kolor nakładki

en: Container Background
pl: Tło kontenera

en: Horizontal Alignment
pl: Wyrównanie w poziomie

en: Archive Description
pl: Opis archiwum

en: Blog Description
pl: Opis bloga

en: Text Options
pl: Opcje tekstu

en: Primary
pl: Główny

en: Contact
pl: Kontakt

en: Why Us
pl: Dlaczego my

en: About
pl: O nas

en: Services
pl: Usługi

en: Blog Options
pl: Opcje bloga

en: Header Settings
pl: Ustawienia nagłówka

en: Installing
pl: Instalowanie

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Description
pl: Opis

en: Single
pl: Pojedynczy

en: Blog Title
pl: Tytuł bloga

en: Activated
pl: Włączono

en: Archive
pl: Archiwum

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Featured
pl: Wyróżniony

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Narrow Container Width
pl: Szerokość wąskiego kontenera

en: No post data found!
pl: Nie znaleziono danych wpisu!

en: Reviews
pl: Opinie

en: Scroll to Top
pl: Przewijanie do góry

en: Use as Background
pl: Użyj jako tła

en: Sorry, something went wrong.
pl: Coś poszło nie tak.

en: #1 Sales Funnel WordPress Builder.
pl: Najlepszy kreator lejków sprzedażowych WordPress.

en: Automate your WordPress setup.
pl: Zautomatyzuj konfigurację WordPressa.

en: Nonce validation failed
pl: Nie powiodła się walidacja kodu jednorazowego

en: Note: To get design settings in action make sure to enable Scroll to Top.
pl: Uwaga: aby włączyć ustawienia projektu, włącz opcję przewijania do góry.

en: Display On
pl: Pokaż na

en: Sorry, you cannot list resources.
pl: Niestety, nie można wyświetlić listy zasobów.

en: Recover lost revenue automatically.
pl: Automatyczne odzyskiwanie utraconych przychodów.

en: Ultimate Video Player For WordPress.
pl: Najlepszy odtwarzacz filmów dla WordPressa.

note: translators: 1: post type
en: Note: This title appear on %1$s archive for banner Layout 2.
pl: Uwaga: Ten tytuł pojawia się w archiwum %1$s dla układu banera 2.

en: Sorry, you are not allowed to do this operation.
pl: Niestety, nie masz uprawnień do wykonania tej operacji.

note: translators: 1: post type
en: Note: This description appear on %1$s archive for banner Layout 2.
pl: Uwaga: Ten opis pojawia się w archiwum %1$s dla układu banera 2.

en: Banner Layout
pl: Układ banera

en: Enable Scroll to Top
pl: Włącz przewijanie do góry

en: Enable Smooth Scroll to ID
pl: Włącz gładkie przewijanie do identyfikatora

en: Free WordPress Page Builder.
pl: Darmowy kreator stron WordPressa.

en: Inner Elements Spacing
pl: Odstęp elementów wewnętrznych

en: Layout 1
pl: Układ 1

en: Layout 2
pl: Układ 2

en: Font Extras
pl: Dodatki kroju pisma

en: Banner Min Height
pl: Min wysokość banera

en: Stack on Responsive
pl: Stosuj responsywnie

en: Successfully saved data!
pl: Dane zostały pomyślnie zapisane!

en: Custom Post Types
pl: Własne rodzaje wpisu

en: Local font files not present.
pl: Brak lokalnych plików kroju pisma.

en: Site Tagline Visibility
pl: Widoczność sloganu witryny

en: Site Title Visibility
pl: Widoczność tytułu witryny

[ctx: Theme starter content]
en: Home
pl: Strona domowa

en: Failed to Flush, try again later.
pl: Nie udało się opróżnić. Spróbuj ponownie później.

en: Archive read time
pl: Czas czytania archiwum

en: Widget title typography
pl: Typografia tytułu widżetu

en: Add payment title
pl: Dodaj tytuł płatności

en: Astra Menu Settings
pl: Ustawienia menu Astry

en: Auto load previous posts
pl: Automatyczne ładowanie poprzednich wpisów

en: Extended spacing options
pl: Rozwiń opcje odstępów

en: Extended typography options
pl: Rozszerzone opcje typograficzne

en: Fluid layout
pl: Płynny układ

en: Sidebar color options
pl: Opcje kolorystyczne panelu bocznego

en: Sidebar spacing
pl: Odstępy wokół panelu bocznego

en: Single post navigation control
pl: Nawigacja po pojedynczych wpisach

en: Single post read time
pl: Czas czytania pojedynczego wpisu

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Unlock with Astra Pro
pl: Odblokuj z Astrą PRO

en: Take your blog to the next level with powerful design features.
pl: Przenieś swój blog na wyższy poziom dzięki zaawansowanym możliwościom projektowania.

en: Use every tool at your disposal to optimize your online store for conversion. All the advantages you need to make more profit!
pl: Wykorzystaj wszystkie dostępne narzędzia, aby zoptymalizować swój sklep internetowy pod kątem konwersji. Wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągać większe zyski!

en: Unlock your full design potential and build a website to be proud of with Astra Pro.
pl: Odblokuj swój pełny potencjał projektowy i zbuduj witrynę internetową, z której będziesz dumny, dzięki Astra Pro.

en: Extensive range of tools to help blog pages stand out.
pl: Szeroka gama narzędzi, które pomogą wyróżnić strony blogowe.

en: Make sidebars work harder to engage with Astra Pro
pl: Spraw, aby panel boczny działał lepiej, aby angażował Astrę Pro

en: Widget color options
pl: Opcje koloru widżetu

en: Astra Works Seamlessly with WooCommerce!
pl: Astra płynnie współpracuje z WooCommerce!

en: Use containers to their maximum potential with Astra Pro
pl: Wykorzystaj w pełni potencjał kontenerów dzięki Astra Pro

en: Full Width layout
pl: Układ pełnej szerokości

en: Grid, Masonry layout
pl: Siatka, układ murowany

en: Slide-In
pl: Wsuwanie

en: Upgrade Now
pl: Ulepsz teraz

en: Widget content typography
pl: Typografia treści widżetu

en: Padded layout
pl: Układ wyściełany

en: Custom featured images size
pl: Własny rozmiar wyróżnionego obrazka

en: Container spacings
pl: Odstępy kontenera

en: Real-Time Quantity Updates
pl: Aktualizacje ilości w czasie rzeczywistym

en: Payments
pl: Płatności

en: Extras
pl: Dodatki

en: Sale!
pl: Wyprzedaż!

en: Grayscale
pl: Skala szarości

en: Choose Icon Colors
pl: Wybierz kolory ikonki

en: Count Color
pl: Kolor licznika

en: Payment Title
pl: Tytuł płatności

en: Select Cart Icon
pl: Wybierz ikonkę koszyka

en: Shop Card Design
pl: Wygląd strony sklepu

en: Shop Card Styling
pl: Styl strony sklepu

en: Video
pl: Film

en: Enable Sticky Add to Cart
pl: Włącz przypięte dodaj do koszyka

en: Guaranteed Safe Checkout
pl: Gwarancja bezpiecznego zakupu

en: Note: To get design settings make sure to enable sticky add to cart.
pl: Uwaga: aby uzyskać ustawienia projektu, włącz opcję przypiętego dodaj do koszyka.

en: Sticky Placement
pl: Przypięte umiejscowienie

en: Sticky Add To Cart
pl: Przypięty dodaj do koszyka

en: Sticky Add To Cart Colors
pl: Kolory przypiętego dodaj do koszyka

en: Adds plus and minus buttons besides product quantity
pl: Dodaje przyciski plus i minus oprócz ilości produktu

en: Design 1
pl: Projekt 1

en: Design 2
pl: Projekt 2

en: Design 3
pl: Projekt 3

en: Enable Quantity Plus and Minus
pl: Włącz plus i minus ilości

en: Hide Cart Total Label
pl: Ukryj etykietę sumy koszyka

en: Hide cart total label if cart is empty
pl: Ukryj etykietę całkowitej wartości koszyka, jeśli koszyk jest pusty

en: Horizontal Content Alignment
pl: Poziome wyrównanie treści

en: Medium
pl: Średnia

en: Minus Quantity
pl: Ilość ujemna

en: Dribbble
pl: Drybluj

en: Plus Quantity
pl: Ilość dodatnia

en: Slide in Cart Width
pl: Szerokość wsuwanego koszyka

en: Slide In Cart
pl: Wsuwany koszyk

en: Outside
pl: Na zewnątrz

en: Borders
pl: Obramowania

en: Accent
pl: Akcent

en: Avatar Width
pl: Szerokość awatara

en: Continue Shopping
pl: Kontynuuj zakupy

en: Button Width
pl: Szerokość przycisku

en: Enable Breadcrumb
pl: Włącz okruszki

en: Product Options
pl: Opcje produktu

en: Global Sidebar Layout
pl: Globalny układ panelu bocznego

en: Course/Lesson Sidebar Layout
pl: Układ panelu bocznego kursu/lekcji

en: Container Layout
pl: Układ kontenera

en: Heading (H1-H6)
pl: Nagłówki (H1-H6)

en: Currency Symbol
pl: Symbol waluty

en: Currency Name
pl: Nazwa waluty

en: Cart Color
pl: Kolor koszyka

en: Cart Label
pl: Etykieta koszyka

en: Product Structure Options
pl: Opcje struktury produktu

en: Shop Display Options
pl: Opcje wyświetlania sklepu

en: Misc
pl: Różne

en: Columns
pl: Kolumny

en: Cart Click Action
pl: Akcja po kliknięciu w koszyk

en: Cart Label Position
pl: Pozycja etykiety koszyka

en: Custom separator
pl: Własny separator

en: Notice Position
pl: Pozycja powiadomienia

en: Shop Card Structure
pl: Struktura strony sklepu

en: Shop Layout
pl: Układ sklepu

en: Surface Color
pl: Kolory tła

en: Total + Currency symbol
pl: Łącznie + symbol waluty

en: Total amount
pl: Łączna ilość

en: View Astra Pro Features
pl: Zobacz funkcje Astry Pro

en: Changes single product variation layout to be displayed inline or stacked.
pl: Zmiana wyświetlania pojedynczych wariantów produktu na linię lub jeden pod drugim.

en: No products in the cart.
pl: Brak produktów w koszyku.

en: Heading Font
pl: Krój pisma nagłówków

en: Cart Icon
pl: Ikonka koszyka

en: Cart Click
pl: Kliknięcie koszyka

en: Note: The Cart Label on the header will be displayed by using shortcodes. Type any custom string in it or click on the plus icon above to add your desired shortcode.
pl: Uwaga: Etykieta koszyka w nagłówku będzie wyświetlana za pomocą krótkich kodów. Wpisz dowolny własny ciąg lub kliknij ikonkę plusa powyżej, aby dodać żądany krótki kod.

en: & Free Shipping
pl: i darmowa dostawa

en: Links
pl: Odnośniki

en: Add custom text for cart button
pl: Dodaj własny tekst do przycisku koszyka

en: Adds shipping text next to the product price.
pl: Dodaje tekst dotyczący wysyłki obok ceny produktu.

en: Base Font
pl: Podstawowy krój pisma

en: Body Text
pl: Tekst body

en: Change Cart Button Text
pl: Zmień tekst przycisku koszyka

en: Display Cart Count
pl: Wyświetl ilość w koszyku

en: Enable Shipping Text
pl: Włącz tekst wysyłki

en: Proceed to checkout
pl: Przejdź do kasy

en: Product Variation Layout
pl: Układ wariantów produktu

en: Shipping Text
pl: Tekst wysyłki

en: Hang Over Top
pl: Zawieś na górze

en: Post Spacing
pl: Odstępy wpisów

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Note: To get design settings in action make sure to select Header Position other than None.
pl: Uwaga: Aby ustawienia projektu zostały zastosowane, upewnij się, że wybrana pozycja nagłówka jest inna niż brak.

en: Author name:
pl: Autor:

en: Comfort
pl: Komfortowe

en: Compact
pl: Kompaktowe

en: Related post link
pl: Odnośnik powiązanego wpisu

en: Disable Elements
pl: Wyłącz elementy

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
pl: Bardzo duży

[ctx: Font size name]
en: Large
pl: Duży

[ctx: Font size name]
en: Medium
pl: Średni

[ctx: Font size name]
en: Small
pl: Mały

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Block Editor
pl: Edytor blokowy

en: Light 300 Italic
pl: Lekka 300 kursywa

en: Global padding setting for WordPress Group, Column, Cover blocks, it can be overridden by respective block's Dimension setting.
pl: Globalne ustawienie dopełnienia dla bloków WordPressa: Grupa, Kolumny, Okładka. Może być nadpisane przez odpowiednie ustawienia w każdym z tych bloków na konkretnej stronie.

en: Legacy
pl: Przestarzałe

en: Make sure to update your post for changes to take effect.
pl: Pamiętaj o aktualizacji wpisu, aby zmiany zostały wprowadzone.

en: Core Blocks Spacing
pl: Odstępy bloków bazowych

en: Disable Header
pl: Wyłącz nagłówek

en: H1 Font
pl: Krój pisma H1

en: H2 Font
pl: Krój pisma H2

en: H3 Font
pl: Krój pisma H3

en: H4 Font
pl: Krój pisma H4

en: H5 Font
pl: Krój pisma H5

en: H6 Font
pl: Krój pisma H6

en: Header Rows
pl: Wiersze nagłówka

en: Body Font
pl: Krój pisma body

en: Headings Font
pl: Krój pisma nagłówków

en: Thin 100 Italic
pl: Cienka 100 kursywa

en: Medium 500 Italic
pl: Średnia 500 kursywa

en: Bold 700 Italic
pl: Pogrubiona 700 kursywa

en: Extra-Bold 800 Italic
pl: Ekstra pogrubiona 800 kursywa

en: Extra Light 200
pl: Ekstra lekka 200

en: Extra Light 200 Italic
pl: Ekstra lekka 200 kursywa

en: Regular 400
pl: Regularna 400

en: Regular 400 Italic
pl: Regularna 400 kursywa

en: Semi-Bold 600 Italic
pl: Pół pogrubiona 600 kursywa

en: Ultra-Bold 900 Italic
pl: Ultra pogrubiona 900 kursywa

en: Stick Primary Header
pl: Przypnij nagłówek główny

en: Close Cart Drawer
pl: Zamknij szufladę koszyka

en: Type 2
pl: Rodzaj 2

en: Type 3
pl: Rodzaj 3

en: Type 1
pl: Rodzaj 1

en: No Page Headers Found
pl: Nie znaleziono nagłówków strony

en: Page Header
pl: Nagłówek strony

en: Stick Below Header
pl: Przypnij nagłówek poniżej

en: Stick Above Header
pl: Przypnij nagłówek powyżej

en: Text / Icon
pl: Tekst / ikonka

[ctx: Color name]
en: Theme Color 9
pl: Kolor motywu 9

[ctx: Color name]
en: Theme Color 8
pl: Kolor motywu 8

[ctx: Color name]
en: Theme Color 7
pl: Kolor motywu 7

[ctx: Color name]
en: Theme Color 6
pl: Kolor motywu 6

[ctx: Color name]
en: Theme Color 5
pl: Kolor motywu 5

[ctx: Color name]
en: Theme Color 4
pl: Kolor motywu 4

[ctx: Color name]
en: Theme Color 3
pl: Kolor motywu 3

[ctx: Color name]
en: Theme Color 2
pl: Kolor motywu 2

[ctx: Color name]
en: Theme Color 1
pl: Kolor motywu 1

en: Content Background
pl: Tło treści

en: Button Presets
pl: Ustawienia wstępne przycisków

en: Color 1
pl: Kolor 1

en: Presets
pl: Ustawienia wstępne

en: Palette
pl: Paleta barw

en: Site Background
pl: Tło witryny

en: Global Palette
pl: Globalna paleta kolorów

en: Color 9
pl: Kolor 9

en: Color 8
pl: Kolor 8

en: Color 7
pl: Kolor 7

en: Color 6
pl: Kolor 6

en: Color 5
pl: Kolor 5

en: Color 4
pl: Kolor 4

en: Color 3
pl: Kolor 3

en: Color 2
pl: Kolor 2

en: Image Position
pl: Pozycja obrazka

en: Site Icons are what you see in browser tabs, bookmark bars, and within the WordPress mobile apps. Upload one here! Site Icons should be square and at least 512 × 512 pixels.
pl: Ikonkę witryny można zobaczyć na karcie przeglądarki, pasku zakładek oraz w mobilnej aplikacji WordPressa. Prześlij ją tutaj! Powinna być kwadratem o rozmiarze co najmniej 512x512 pikseli.

en: Site Title & Logo Settings
pl: Tytuł strony i ustawienia logo

en: Design
pl: Projekt

en: Site Title & Logo
pl: Tytuł witryny i logo

en: Repeat
pl: Powtórz

en: Underline Content Links
pl: Podkreśl odnośniki treści

en: Submenu Animation
pl: Animacja podmenu

en: Title Alignment
pl: Wyrównanie tytułu

en: Shopping Cart
pl: Koszyk

en: Search Submit
pl: Wyszukaj prześlij

en: Section Background
pl: Tło sekcji

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Comment Counts
pl: Liczba komentarzy

en: Order
pl: Kolejność

en: Post Order
pl: Kolejność wpisów

en: Posts Structure
pl: Struktura wpisów

en: Posts Query
pl: Zapytanie wpisów

en: Order by
pl: Kolejność sortowania

en: Random
pl: Losowo

en: Descending
pl: Malejąco

en: Date
pl: Data

en: Categories
pl: Kategorie

en: Section Title
pl: Tytuł sekcji

en: Meta Link Color
pl: Kolor odnośnika metadanych

en: Section Title Font
pl: Krój pisma tytułu sekcji

en: Related Posts by
pl: Powiązane wpisy wg

en: Grid Column Layout
pl: Układ kolumn siatki

en: Total Number of Related Posts
pl: Całkowita liczba powiązanych wpisów

en: Excerpt Word Count
pl: Liczba słów we fragmencie

en: Enable Post Excerpt
pl: Włącz fragment wpisu

en: Title & Post Meta
pl: Tytuł i metadane wpisu

en: Tags
pl: Znaczniki

en: Related Posts
pl: Powiązane wpisy

en: Meta Font
pl: Krój pisma meta

en: Meta Color
pl: Kolor meta

en: Popup Padding
pl: Dopełnienie wyskakującego okienka

en: EDD Cart Icon Color
pl: Kolor ikonki koszyka EDD

en: Woo Cart Icon Color
pl: Kolor ikonki koszyka Woo

en: Off-Canvas Menu
pl: Menu poza płótnem

en: Search for:
pl: Szukaj dla:

en: Search Color
pl: Kolor wyszukiwania

en: After
pl: Po

en: Submenu Color
pl: Kolor podmenu

en: Disable Footer
pl: Wyłącz stopkę

en: Label Color
pl: Kolor etykiety

en: Inside
pl: Wewnątrz

en: Checkout
pl: Zamówienie

en: Icon Radius
pl: Promień ikonki

en: Cart Button
pl: Przycisk koszyka

en: Menu Font Size
pl: Wielkość liter menu

en: Tagline Font Size
pl: Wielkość liter sloganu

en: HTML Color
pl: Kolor HTML

en: Checkout Button
pl: Przycisk zamówienia

en: Content Colors
pl: Kolory treści

en: Text / Placeholder
pl: Tekst / tekst zastępczy

en: Toggle Color
pl: Kolor przełącznika

en: Account Menu Color
pl: Kolor konta w menu

en: Disable Below Header
pl: Wyłącz poniżej nagłówka

en: Disable Above Header
pl: Wyłącz powyżej nagłówka

en: Tagline Font
pl: Krój pisma sloganu

en: Font
pl: Krój pisma

en: Text Font
pl: Krój pisma tekstu

en: Cart Tray
pl: Tacka koszyka

en: If this color setting is not reflecting, check if colors are set from dedicated above, below or primary footer settings.
pl: Jeśli to ustawienie kolorów nie jest widoczne, sprawdź, czy kolory pochodzą z dedykowanych ustawień powyżej, poniżej czy głównej stopki.

en: Content Font
pl: Krój pisma treści

en: Header Position
pl: Pozycja nagłówka

en: Link / Text
pl: Odnośnik / tekst

en: Menu Font
pl: Krój pisma menu

en: Post Title Font
pl: Krój pisma tytułu wpisu

en: Text / Link
pl: Tekst / odnośnik

en: Title Font
pl: Krój pisma tytułu

en: Content Link Color
pl: Kolor odnośnika treści

en: Title Font Size
pl: Wielkość liter tytułu

en: Button Background
pl: Tło przycisku

en: Divider Size
pl: Rozmiar rozdzielacza

en: Inner Element Spacing
pl: Odstępy elementu wewnętrznego

en: Box Background
pl: Tło pola

en: Disable Mobile Header
pl: Wyłącz nagłówek telefonu komórkowego

en: Content Font Size
pl: Wielkość liter treści

en: Menu Spacing
pl: Odstępy menu

en: Profile Text Color
pl: Kolor tekstu profilu

en: Social Color
pl: Kolor społecznościowy

en: Hover / Active
pl: Najechany / aktywny

en: Preview
pl: Podgląd

en: Insert HTML text here.
pl: Wprowadź tekst HTML.

en: Profile Type
pl: Rodzaj profilu

en: Logged In View
pl: Widok po zalogowaniu

en: Dropdown
pl: Lista rozwijana

en: Full-Screen
pl: Pełny ekran

note: translators: %s Index
en: Button %s
pl: Przycisk %s

en: Above Footer
pl: Powyżej stopki

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Below Footer
pl: Poniżej stopki

en: Add widgets here:
pl: Dodaj widżety tutaj:

en: Secondary Menu
pl: Menu podrzędne

en: Submenu Container
pl: Kontener podmenu

en: Login URL
pl: Adres URL logowania

en: Display Cart Title
pl: Wyświetlaj tytuł koszyka

en: Equal Width Columns
pl: Kolumny równej szerokości

en: Logged In Account Menu
pl: Menu zalogowanego użytkownika

en: Style
pl: Styl

en: Zoom In
pl: Powiększ

en: Background Overlay
pl: Nakładka tła

en: Tagline
pl: Slogan

en: Height
pl: Wysokość

en: Menu Color
pl: Kolor menu

en: Show Label
pl: Pokaż etykietę

en: Logged Out View
pl: Widok po wylogowaniu

en: Account
pl: Konto

en: Single Row
pl: Jeden rząd

en: Footer Builder
pl: Kreator stopki

en: My Account
pl: Moje konto

en: Column
pl: Kolumna

en: Click to edit this element.
pl: Kliknij aby edytować element.

en: Avatar
pl: Awatar

en: Log In
pl: Zaloguj się

en: Margin
pl: Margines

en: Official
pl: Oficjalne

note: translators: 1: index
en: Social Icons %s
pl: Ikonki mediów społecznościowych %s

en: Close Icon Color
pl: Kolor ikonki zamknięcia

en: Active
pl: Włączono

en: Click to edit this Row.
pl: Kliknij aby edytować wiersz.

en: Header Type
pl: Rodzaj nagłówka

en: Above Header
pl: Powyżej nagłówka

en: Content Color
pl: Kolor treści

en: Woo Cart
pl: Koszyk Woo

en: Wide Center 20/60/20
pl: Szeroki środek 20/60/20

en: Collapse to Rows
pl: Zwiń do rzędów

en: EDD Cart
pl: Koszyk EDD

en: Flyout
pl: Wysuwany

en: Inner Column Spacing
pl: Odstępy wokół wewnętrznych kolumn

en: Inner Elements Layout
pl: Układ wewnętrznych elementów

en: Middle
pl: Środek

en: Primary Footer
pl: Główna stopka

en: Top Offset
pl: Odstęp od góry

en: Vertical Alignment
pl: Wyrównanie w pionie

en: WooCommerce Cart
pl: Koszyk WooCommerce

en: Configure Menu from Here.
pl: Skonfiguruj menu z tego miejsca.

en: Icon Background Space
pl: Przestrzeń tła ikonki

en: Header Cart Icon
pl: Ikonka nagłówka koszyka

en: Item Divider
pl: Rozdzielacz elementu

en: Header Builder
pl: Kreator nagłówka

en: Off-Canvas
pl: Poza płótnem

en: Right Heavy 33/66
pl: Prawy gruby 33/66

en: Left Heavy 66/33
pl: Lewy gruby 66/33

en: Last Row, Previous Columns 50/50 - 100
pl: Ostatni wiersz, poprzednie kolumny 50/50 - 100

en: First Row, Next Columns 100 - 50/50
pl: Pierwszy wiersz, następne kolumny 100 - 50/50

en: Center Heavy 25/50/25
pl: Środkowy gruby 25/50/25

en: Right Heavy 25/25/50
pl: Prawy gruby 25/25/50

en: Left Heavy 50/25/25
pl: Lewy gruby 50/25/25

en: Icon Spacing
pl: Odstęp ikonki

en: Account Woo Navigation
pl: Nawigacja konta Woo

en: Account icon link
pl: Odnośnik ikonki konta

en: The Image option cannot be sortable if the Product Style is selected to the List Style
pl: Opcja obrazka nie może być sortowana, jeśli styl produktu jest wybrany jako styl listy

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Social
pl: Społeczności

en: Below Header
pl: Poniżej nagłówka

en: Header Types
pl: Rodzaje nagłówka

en: Content Alignment
pl: Wyrównanie treści

en: Toggle Button
pl: Przycisk przełączania

note: translators: 1: index
en: Social Icons
pl: Ikonki mediów społecznościowych

en: Color Type
pl: Rodzaj koloru

en: Icons
pl: Ikonki

en: Icon Size
pl: Rozmiar ikonki

en: Account URL
pl: Adres URL konta

en: Border Width
pl: Szerokość obramowania

en: Icon Color
pl: Kolor ikonki

en: Background Color-Image
pl: Tło kolor-obrazek

en: Display Cart Total
pl: Wyświetl całkowitą wartość koszyka

en: Divider
pl: Rozdzielacz

en: Menu Hover Style
pl: Styl najechania menu

en: Two Column Grid
pl: Siatka dwóch kolumn

en: You don't have the access
pl: Nie masz dostępu

en: Widget
pl: Widżet

en: Customize Transparent Header
pl: Dostosuj przezroczysty nagłówek

[ctx: product categories]
note: translators: 1: number of products
en: %1$s Product | %1$s Products
pl[0]: %1$s produkt
pl[1]: %1$s produkty
pl[2]: %1$s produktów

en: Enable Cross-sells
pl: Włącz sprzedaż krzyżową

en: Usage Tracking
pl: Śledzenie użycia

en: No Thanks
pl: Nie, dziękuję

note: translators: %s usage doc link
en:  Know More.
pl:  Dowiedz się więcej.

en: Yes! Allow it
pl: Tak! zezwól

en: This will be applicable for all sites from the network.
pl: Będzie to dotyczyć wszystkich lokalizacji w sieci.

en:  This will be applicable for all sites from the network.
pl:  Będzie to dotyczyć wszystkich lokalizacji w sieci.

note: translators: %1$s: Theme Name, %2$s: Minimum Required version of the addon
en: Please update the %1$s to version %2$s or higher. Ignore if already updated.
pl: Proszę zaktualizować %1$s do wersji %2$s lub nowszej. Zignoruj, jeśli już zaktualizowano.

en: Details &#187;
pl: Szczegóły &#187;

en: See Library &#187;
pl: Zobacz bibliotekę &#187;

en: Starter Templates
pl: Szablony startowe

en: WordPress Nonce not validated.
pl: Błędny kod jednorazowy WordPressa.

en: Astra WordPress Theme
pl: Motyw Astra WordPress

en: Letter Spacing
pl: Odstępy między literami

note: translators: %d: Minutes interval
en: Every %d Minutes
pl: Co %d minut

en: Customize Button Style.
pl: Dostosuj styl przycisku.

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Heading 6
pl: Nagłówek 6

en: Heading 5
pl: Nagłówek 5

en: Heading 4
pl: Nagłówek 4

en: Heading 3
pl: Nagłówek 3

en: Heading 2
pl: Nagłówek 2

en: Heading 1
pl: Nagłówek 1

en: Colors
pl: Kolory

en: Border
pl: Obramowanie

en: Color
pl: Kolor

en: Normal
pl: Normalne

en: Hover
pl: Po najechaniu

en: Global
pl: Globalne

en: Position
pl: Pozycja

en: Post Content
pl: Treść wpisu

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: Site Icon
pl: Ikona witryny

en: Title Color
pl: Kolor tytułu

en: Archive Title
pl: Tytuł archiwum

en: Hover Color
pl: Kolor najechania

en: Size
pl: Rozmiar

en: Structure
pl: Struktura

en: Top Border Color
pl: Kolor górnego obramowania

en: Top Border Size
pl: Grubość górnego obramowania

en: Sub Menu
pl: Podmenu

en: Custom Width
pl: Własna szerokość

en: Text
pl: Tekst

en: Width
pl: Szerokość

en: Container Border
pl: Obramowanie kontenera

en: Menu Label
pl: Etykieta menu

en: Divider Color
pl: Kolor separatora

en: Take Last Item Outside Menu
pl: Wybierz ostatni element spoza menu

en: Mobile Menu
pl: Menu telefonu komórkowego

en: Submenu Divider
pl: Rozdzielacz podmenu

en: The parent menu should have a # link for the submenu to open on a link.
pl: Menu nadrzędne powinno mieć odnośnik # umożliwiający otwarcie podmenu poprzez odnośnik.

en: Before Title
pl: Przed tytułem

en: Separator Color
pl: Kolor separatora

note: Translators: Weekly archive title. %s is the week date format.
en: Week %s
pl: Tydzień %s

note: Translators: %s is the page number.
en: Comment Page %s
pl: Strona komentarzy %s

note: Translators: %s is the page number.
en: Page %s
pl: Strona %s

note: Translators: %s is the search query.
en: Search results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla: %s

en: Archives
pl: Archiwa

en: Browse:
pl: Przeglądaj:

en: All Pages, All Posts, All Attachments
pl: Wszystkie strony, wpisy, załączniki

en: Breadcrumb Source
pl: Źródło okruszków

en: 404 Not Found
pl: 404 nie znaleziono

note: Translators: Minute archive title. %s is the minute time format.
en: Minute %s
pl: Minuta %s

[ctx: breadcrumbs aria label]
en: Breadcrumbs
pl: Okruszki

en: Breadcrumb Overview
pl: Przegląd okruszków

en: Breadcrumb
pl: Okruszki

en: Latest posts page or when any page is selected as blog page
pl: Strona z ostatnimi wpisami lub dowolna strona wybrana jako strona bloga

en: Center
pl: Wyśrodkowany

en: Enable on Blog / Posts Page?
pl: Włączyć na stronie bloga / wpisów?

en: Blog Page is when Latest Posts are selected to be displayed on a particular page.
pl: Strona bloga to ta, na której ustawione jest wyświetlanie ostatnich wpisów.

en: Latest Posts page is your site's front page when the latest posts are displayed on the home page.
pl: Strona z ostatnimi wpisami to strona główna witryny jeśli są na niej wyświetlane ostatnie wpisy.

en: Menu Toggle
pl: Przełącznik menu

en: Plugin Successfully Deactivated
pl: Wtyczka została wyłączona

en: Deactivate
pl: Wyłącz

en: Activate
pl: Włącz

en: Deactivating
pl: Wyłączanie

en: Activating
pl: Włączanie

en: Primary Header Button
pl: Główny przycisk nagłówka

en: Button Style
pl: Styl przycisku

en: Button Text
pl: Tekst przycisku

en: Theme Button
pl: Przycisk motywu

en: Submenu
pl: Podmenu

en: Enable On
pl: Włącz na

en: Border Size
pl: Rozmiar obramowania

en: Enabled
pl: Włączono

en: Border Color
pl: Kolor obramowania

en: Desktop + Mobile
pl: Komputer stacjonarny + telefon komórkowy

en: Mobile
pl: Telefon komórkowy

en: Button Link
pl: Odnośnik przycisku

en: Header Button
pl: Przycisk nagłówka

en: Transparent Header Button
pl: Przycisk przezroczystego nagłówka

en: Desktop
pl: Komputer stacjonarny

en: Link / Text Color
pl: Kolor odnośnika / tekstu

en: Enable on Complete Website
pl: Włącz na całej witrynie internetowej

en: Disable Product Navigation
pl: Wyłącz nawigację w produktach

note: translators: %s Index
en: Button
pl: Przycisk

en: Image
pl: Obrazek

en: Product Structure
pl: Struktura produktu

en: Product Archive
pl: Archiwum produktów

en: View Details
pl: Zobacz szczegóły

en: Archive Columns
pl: Kolumny archiwum

en: Variable Product Button Text
pl: Zmienny tekst przycisku produktu

en: This sidebar will be used on EDD Single Product page.
pl: Ten panel boczny będzie używany na stronie pojedynczego produktu EDD.

en: EDD Single Product Sidebar
pl: Panel boczny pojedynczego produktu EDD

en: Easy Digital Downloads Sidebar
pl: Panel boczny łatwych plików do pobrania

en: Variable Product Button
pl: Przycisk zmiennego produktu

en: Cart Button Text
pl: Tekst przycisku koszyka

en: Options
pl: Opcje

en: Archive Content Width
pl: Szerokość treści archiwum

en: Easy Digital Downloads
pl: Łatwe pobieranie plików cyfrowych

en: 400 Italic
pl: 400 kursywa

en: 100 Italic
pl: 100 kursywa

en: 200 Italic
pl: 200 kursywa

en: 300 Italic
pl: 300 kursywa

en: 500 Italic
pl: 500 kursywa

en: 600 Italic
pl: 600 kursywa

en: 700 Italic
pl: 700 kursywa

en: 800 Italic
pl: 800 kursywa

en: 900 Italic
pl: 900 kursywa

note: Translators: %s is the theme name. translators: %s is the Astra theme name.
en: %s Settings
pl: %s ustawienia

en: Nav Menu
pl: Menu nawigacyjne

en: Underline
pl: Podkreślenie

en: Bottom
pl: Dół

en: Top
pl: Góra

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Slide Up
pl: Przesuń do góry

en: Slide Down
pl: Przesuń na dół

en: Overline
pl: Nad kreślenie

note: Translators: Author Name.
en: View all posts by %1$s
pl: Wyświetl wszystkie wpisy autorstwa %1$s

en: Typography Overview
pl: Podgląd typografii

en: Footer Bar Overview
pl: Podgląd paska stopki

en: Container Overview
pl: Podgląd kontenera

en: Helpful Information
pl: Pomocna informacja

en: Colors & Background Overview
pl: Przegląd kolorów i tła

en: Site Identity Overview
pl: Przegląd tożsamości witryny

en: Sidebar Overview
pl: Podgląd panelu bocznego

en: Site Layout Overview
pl: Podgląd układu strony

en: Primary Header Overview
pl: Przegląd nagłówka głównego

en: Icon
pl: Ikonka

en: Different Logo For Retina Devices?
pl: Inne logo dla urządzeń z wyświetlaczem Retina?

en: Dropdown Target
pl: Cel rozwijania

en: Link
pl: Odnośnik

en: Toggle Button Style
pl: Przełącz styl przycisku

en: Mobile Logo (optional)
pl: Logo dla urządzeń mobilnych (opcja)

en: Outline
pl: Kontur

en: Last Item in Menu
pl: Ostatnia pozycja menu

en: Different Logo For Mobile Devices?
pl: Inne logo dla urządzeń mobilnych?

en: Site Identity
pl: Tożsamość witryny

en: Toggle Button Color
pl: Kolor przycisku przełącznika

en: Menu Breakpoint
pl: Punkt przerwania menu

en: Header Layout
pl: Układ nagłówka

en: Mobile Header
pl: Nagłówek telefonu komórkowego

en: Hide Last Item in Menu on Mobile
pl: Ukryj ostatni element w menu na urządzeniu mobilnym

en: Fill
pl: Wypełnij

en: Minimal
pl: Minimalny

en: Border Radius
pl: Promień obramowania

en: Cover
pl: Okładka

en: Display Serial Number
pl: Wyświetl numer seryjny

en: Course Content Table
pl: Spis treści kursu

en: Background
pl: Tło

en: Auto
pl: Automatycznie

en: Differentiate Rows
pl: Różnicowanie wierszy

en: Supercharge your LearnDash website with amazing design features.
pl: Wzbogać swoją witrynę internetową LearnDash o niesamowite funkcje projektowe.

en: Scroll
pl: Przewiń

en: White Label
pl: Biała etykieta

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Theme Color
pl: Kolor motywu

en: More Options Available in Astra Pro!
pl: Więcej opcji dostępne jest w Astrze PRO!

en: No plugin specified
pl: Nie określono żadnej wtyczki

en: Site Layouts
pl: Układy witryny

en: Custom Layouts
pl: Własne układy

en: Make your header layouts look more appealing and sexy!
pl: Spraw, aby układy nagłówków wyglądały bardziej atrakcyjnie!

en: Spacing
pl: Odstęp

en: Footer Settings
pl: Ustawienia stopki

en: Add content conditionally in the various hook areas of the theme.
pl: Dodaj treść warunkowo w różnych obszarach haków motywu.

en: Learn More.
pl: Dowiedz się więcej.

en: Scroll To Top
pl: Przewiń do góry

en: Header Sections
pl: Sekcje nagłówka

en: Page Headers
pl: Nagłówki strony

en: Sticky Header
pl: Przypięty nagłówek

en: Transparent Header
pl: Przezroczysty nagłówek

en: Plugin Successfully Activated
pl: Wtyczka została pomyślnie włączona

en: Blog Layout
pl: Układ bloga

en: Activating Importer Plugin
pl: Włączanie wtyczki importera

en: Default System Font
pl: Domyślny krój pisma systemowy

en: Course Columns
pl: Kolumny kursu

en: Shop Archive Content Width
pl: Szerokość zawartości archiwum sklepu

en: Membership Columns
pl: Kolumny członkostwa

en: Review Text is required.
pl: Treść recenzji jest wymagana.

en: Review Text
pl: Treść recenzji

en: Review Title is required.
pl: Tytuł recenzji jest wymagany.

en: Review Title
pl: Tytuł recenzji

en: Thank you for your review!
pl: Dziękujemy za recenzję!

en: What Others Have Said
pl: Co mówią inni

note: translators: 1 Author Name.
en: By: %s
pl: Autor: %s

en: Write a Review
pl: Napisz opinię

en: Leave Review
pl: Zostaw recenzję

en: Sidebar width will apply only when one of the above sidebar is set.
pl: Szerokość panelu bocznego będzie obowiązywać tylko wtedy, gdy zostanie ustawiony jeden z powyższych paneli bocznych.

en: Cart Page
pl: Strona koszyka

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Inline Logo & Site Title
pl: Logo w linii i tytuł witryny

en: Add To Cart
pl: Dodaj do koszyka

en: Short Description
pl: Krótki opis

en: Ratings
pl: Oceny

en: Price
pl: Cena

en: Title
pl: Tytuł

en: Disable Breadcrumb
pl: Wyłącz okruszki

en: Cart
pl: Koszyk

en: Shop
pl: Sklep

en: General
pl: Ogólne

en: Out of stock
pl: Brak w magazynie

en: Products Per Page
pl: Produktów na stronę

en: Single Product
pl: Pojedynczy produkt

en: Availability:
pl: Dostępność:

en: Shop Columns
pl: Kolumny sklepowe

en: Primary Header
pl: Nagłówek główny

en: Product Sidebar
pl: Panel boczny produktu

en: View your shopping cart
pl: Zobacz zawartość koszyka

en: WooCommerce Sidebar
pl: Panel boczny WooCommerce

en: This sidebar will be used on Single Product page.
pl: Ten panel boczny będzie używany na stronie pojedynczego produktu.

en: This sidebar will be used on Product archive, Cart, Checkout and My Account pages.
pl: Ten panel boczny będzie używany na stronach archiwum produktów, koszyka, realizacji transakcji i Mojego konta.

en: This page doesn't seem to exist.
pl: Strona nie istnieje.

en: Home
pl: Strona główna

en: Disable Featured Image
pl: Wyłącz obrazek wyróżniający

en: Logo Width
pl: Szerokość logo

en: Retina Logo
pl: Logo dla Retiny

en: Paragraph Margin Bottom
pl: Margines dolny akapitu

en: Featured Image
pl: Obrazek wyróżniający

en: Disable Footer Widgets
pl: Wyłącz widżety stopki

en: Single Product Structure
pl: Budowa pojedynczego produktu

note: translators: %s: Name of current post.
en: Continue reading %s
pl: Czytaj dalej %s

en: Headings
pl: Nagłówki

en: Layout 4
pl: Układ 4

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Footer Bar
pl: Pasek w stopce

note: translators: 1: Post type label
en: Previous %s
pl: Poprzedni %s

note: translators: 1: Post type label
en: Next %s
pl: Następny %s

en: Main Menu
pl: Główne menu

en: Default Layout
pl: Domyślny układ

en: Click here to assign a widget for this area.
pl: Kliknij tutaj aby przypisać widżet dla obszaru.

en: Footer Bar Section 2
pl: Sekcja 2 paska stopki

en: Footer Bar Section 1
pl: Sekcja 1 paska stopki

en: Footer Bar Layout 2
pl: Układ paska stopki 2

en: Link Color
pl: Kolor odnośnika

en: Footer Widget Area 1
pl: Obszar widżetu stopki 1

en: Footer Bar Layout 1
pl: Układ paska stopki 1

en: Full Width / Contained
pl: Pełna szerokość / zawiera

en: Footer Widget Area 2
pl: Obszar widżetu stopki 2

en: Footer Widget Area 3
pl: Obszar widżetu stopki 3

en: Footer Widget Area 4
pl: Obszar widżetu stopki 4

en: Full Width / Stretched
pl: Pełna szerokość / rozciągnięta

en: Customizer Setting
pl: Ustawienia dostosowywania

en: Base Colors
pl: Kolory podstawowe

en: Base Typography
pl: Typografia podstawowa

en: Thin 100
pl: Cienka 100

en: Bold 700
pl: Pogrubiona 700

en: Extra-Bold 800
pl: Ekstra-pogrubiona 800

en: Ultra-Bold 900
pl: Ultra-pogrubiona 900

en: Medium 500
pl: Średnia 500

en: Normal 400
pl: Normalna 400

en: Semi-Bold 600
pl: Pół-pogrubiona 600

en: Extra-Light 200
pl: Ekstra-lekka 200

en: Light 300
pl: Lekka 300

en: After Comments
pl: Za komentarzami

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit %s
pl: Edytuj %s

en: Disable Title
pl: Wyłącz tytuł

en: Disable Sections
pl: Wyłącz sekcje

en: Astra Settings
pl: Ustawienia motywu Astra

en: Assign Footer Menu
pl: Przypisz menu stopki

en: Add Custom HTML
pl: Dodaj własny HTML

en: Stack
pl: Stos

en: Right Sidebar
pl: Panel boczny po prawej

en: Left Sidebar
pl: Panel boczny po lewej

en: Text / HTML
pl: Tekst / HTML

en: Disable Menu
pl: Wyłacz menu

en: Logo Right
pl: Logo po prawej

en: Logo Center
pl: Logo pośrodku

en: Logo Left
pl: Logo po lewej

en: Full Width
pl: Pełna szerokość

en: Section 2 Custom Text
pl: Własny tekst sekcji 2

en: Section 2
pl: Sekcja 2

en: Section 1 Custom Text
pl: Własny tekst sekcji 1

en: Custom Text
pl: Własny tekst

en: Section 1
pl: Sekcja 1

en: Excerpt
pl: Zajawka

en: Full Content
pl: Pełna treść

en: None
pl: Brak

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Author
pl: Autor

en: Category
pl: Kategoria

en: Comments
pl: Komentarze

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Content
pl: Treść

en: Typography
pl: Typografia

en: Footer
pl: Stopka

en: Container
pl: Kontener

en: Enter valid email address!
pl: Wprowadź prawidłowy adres e-mail!

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Layout
pl: Układ

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
pl: Nie udało się znaleźć tego, czego szukasz. Być może wyszukiwanie przyniesie lepsze rezultaty.

en: Pages:
pl: Strony:

en: Older Comments
pl: Starsze komentarze

en: Newer Comments
pl: Nowsze komentarze

en: Post Comment &raquo;
pl: Opublikuj komentarz &raquo;

en: Cancel Reply
pl: Anuluj odpowiedź

en: Start typing and press enter to search
pl: Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
pl: Brak wyników wyszukiwania. Proszę spróbować ponownie z innymi słowami.

en: Nothing Found
pl: Niczego nie znaleziono

en: Skip to content
pl: Przejdź do treści

en: Loop End
pl: Koniec pętli

en: Before Comments
pl: Przed komentarzami

en: After Post
pl: Po wpisie

en: Before Post
pl: Przed wpisem

en: Loop Start
pl: Początek pętli

en: Before Footer
pl: Przed stopką

en: After Content
pl: Po treści

en: Before Content
pl: Przed treścią

en: After Page
pl: Po stronie

en: Before Page
pl: Przed stroną

en: Primary Menu
pl: Menu główne

en: After Sidebar
pl: Po panelu bocznym

en: Footer Layout
pl: Układ stopki

en: Sidebar
pl: Panel boczny

en: Add Widget
pl: Dodaj widżet

en: Disabled
pl: Wyłączono

en: Comments are closed.
pl: Możliwość komentowania została wyłączona.

note: translators: 1: link to new post
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
pl: Wszystko gotowe? <a href="%1$s">Zacznij tutaj</a> i opublikuj swój pierwszy wpis.

en: Website
pl: Witryna internetowa

en: Footer Widgets
pl: Widżety stopki

en: Single Post
pl: Pojedynczy wpis

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: 1 Comment
pl: Jeden komentarz

en: Capitalize
pl: Kapitaliki

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
pl[0]: %1$s komentarz do &ldquo;%2$s&rdquo;
pl[1]: %1$s komentarze do &ldquo;%2$s&rdquo;
pl[2]: %1$s komentarzy do &ldquo;%2$s&rdquo;

en: No Sidebar
pl: Brak panelu bocznego

en: Main Sidebar
pl: Główny panel boczny

en: Footer Menu
pl: Menu w stopce

en: Content Width
pl: Szerokość treści

en: Default
pl: Domyślne

en: Search
pl: Szukaj

en: Sidebar Width
pl: Szerokość panelu bocznego

en: Button Color
pl: Kolor przycisku

en: Comments Navigation
pl: Nawigacja komentarzy

en: Comment navigation
pl: Nawigacja komentarza

en: Site Title
pl: Nazwa witryny

en: After Footer
pl: Po stopce

en: After Post Content
pl: Po treści wpisu

en: Colors & Background
pl: Kolory i tło

en: Contact Us
pl: Skontaktuj się z nami

en: Site Navigation
pl: Nawigacja strony

en: Edit
pl: Edytuj

en: Widget
pl: Widżet

en: Bottom Border Color
pl: Kolor dolnego obramowania

en: Content Layout
pl: Układ treści

en: Page
pl: Strona

en: Customize
pl: Dostosuj

en: Before Sidebar
pl: Przed panelem bocznym

en: Custom
pl: Własny

en: Sidebar Layout
pl: Układ panelu bocznego

en: Container Width
pl: Szerokość kontenera

en: It looks like the link pointing here was faulty. Maybe try searching?
pl: Wygląda na to, że podany adres nie istnieje. Może spróbuj wyszukarki?

en: % Comments
pl: % Komentarzy

en: Email
pl: E-mail

en: Bottom Border Size
pl: Rozmiar dolnego obramowania

en: By
pl: Przez

en: Search Results for:
pl: Wyniki wyszukiwania dla:

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
pl: %1$s przy %2$s

en: Font Weight
pl: Grubość kroju pisma

en: (Edit)
pl: (Edytuj)

en: After Header
pl: Po nagłówku

en: Before Header
pl: Przed nagłówkiem

en: Disable Primary Header
pl: Wyłącz podstawowy nagłówek

en: Header
pl: Nagłówek

en: Font Family
pl: Rodzina kroju pisma

en: Link Hover Color
pl: Kolor najechania odnośnika

en: Copyright &copy; [current_year] [site_title] | Powered by [theme_author]
pl: Prawa autorskie &copy; [current_year] [site_title] | Obsługiwane przez [theme_author]

en: Pingback:
pl: Odnośnik zwrotny:

en: Tag
pl: Znacznik

en: Custom Menu Text / HTML
pl: Własny tekst menu / HTML

en: Before Post Content
pl: Przed treścią wpisu

en: Lowercase
pl: Małe litery

en: Leave a Comment
pl: Zostaw komentarz

en: Inherit
pl: Dziedzicz

en: Read More &raquo;
pl: Dowiedz się więcej &raquo;

en: Uppercase
pl: Duże litery

en: Line Height
pl: Wysokość wiersza

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz oczekuje na moderację.

en: Text Transform
pl: Przekształcenie tekstu

en: Type here..
pl: Wpisz tutaj..

en: Font Size
pl: Wielkość liter

en: Blog / Archive
pl: Blog / archiwum

en: Inline
pl: W linii

en: Content Boxed
pl: Treść opakowana

en: Boxed
pl: Opakowany
